''Uygulamayı indirebilmeniz için iOS 14 sürümünü güncellemelisiniz'' hatası

snemıka

Zeptopat
Daha fazla  
Telefonumda 2 hata var Apple'den bir şeyi indireceğim örneğin Chrome diyor bu uygulamayı indirebilmeniz için iOS 14 sürümünü güncellemelisiniz diyor. İkincisi ise sürekli Wi-Fi'den kopuyor oysa ki evin interneti DC karakterlerinde flash olur ya onun gibi telefon sinirlerimi bozuyor ağ ayarlarını resetledim hala daha böyle. 2 Soruna çare bulabilecek var mı ya?

Telefonumda 2 hata var Apple'den bir şeyi indireceğim örneğin Chrome diyor bu uygulamayı indirebilmeniz için iOS 14 sürümünü güncellemelisiniz diyor. İkincisi ise sürekli Wi-Fi'den kopuyor oysa ki evin interneti DC karakterlerinde flash olur ya onun gibi telefon sinirlerimi bozuyor ağ ayarlarını resetledim hala daha böyle. 2 Soruna çare bulabilecek var mı ya?
Telefon model numarası nedir ? ve ios 14 desteği var mı?.

Telefon model numarası nedir? Ve iOS 14 desteği var mı?

Ya bilmiyorum ama iPhone 6 galiba arkasıdna elma simgesi var Apple de olabilir

İzlediğim videolar hep Wi-Fi çipi sorunu yüzünden kopma yaratıyor diyordu. Bir servise gönderin isterseniz.
Ne kadar tutar ki ya telefonu da yeni aldım elime nedir bu talihsizliğim vah bana ..

Telefonumda 2 hata var Apple'den bir şeyi indireceğim örneğin Chrome diyor bu uygulamayı indirebilmeniz için iOS 14 sürümünü güncellemelisiniz diyor. İkincisi ise sürekli Wi-Fi'den kopuyor oysaki evin interneti DC karakterlerinde flash olur ya onun gibi telefon sinirlerimi bozuyor ağ ayarlarını resetledim hala daha böyle. 2 Soruna çare bulabilecek var mı ya?

Telefonun iOS 14 değilse indiremezsiniz. Wi-Fi ile ilgili donanımsal sorun olabilir.

Ya bilmiyorum ama iPhone 6 galiba arkasıdna elma simgesi var Apple de olabilir

Ne kadar tutar ki ya telefonu da yeni aldım elime nedir bu talihsizliğim vah bana ..
2014 yılında piyasaya sürülen iPhone 6'lar, son olarak 12.5.6 güvenlik güncellemesinin ardından artık güncelleme ve resmi Apple desteği alamayacak. Yani en son bu sürümü kullanabilirsiniz destek yok.

Hata değil, telefonun ios 14 değilse veya desteklemiyorsa indiremezsin. Yinede ayarlar>genel> yazılım güncelleştirme kısmına bir bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı