Uygun fiyata GTX 1050 hala alınır mı?

Mükemmel bir fiyat piyasadan haberdar olmadan alın bence :)
Hocam kendisi zaten piyasadan haberdar sadece ben dolandırıldığım için mağdur olmayayım diye iyilik yapmak istiyor yoksa kendisi de biliyor 500-600TL'ye kartı satmayı.
He bende sırf fiyatı çok ucuzmuş diye balıklama atlamayacağım testlerini yapıp gerekirse bir gün kullanıp alacağım kartı.
İkinci kez dolandırılacak.
Aynen hocam böyle devam edin sonra da başınıza bir şey gelirse çevrenizde size yardım etmeye çalışan insan kalmaz.

Arkadaşı o kadar iyi biriyse mağdur olan arkadaşının daha iyisine sahip olmasını neden istemesin? İstediğim öneriyi yaparım. Duyar kasmak için alıntı yapma.
Haklısınız, sizin fikrinizde ki birine ne olursa olsun nazik olmak anlamsız. Duyar kasmış oluyorum, çok ihtiyacım var ya forumun en iyi kalpli üyesi seçileceğim ayın sonunda bu sayede. 😄

Aslında şöyle demem lazımdı;
Senin şu fikrinin, sokakta insanların iyi niyetini sömürerek dilenip aldığı üç kuruşu akşam içkiye, esrara veren karaktersizlerden farkı yok. (Konu sahibi arkadaşla örneğin bir ilgisi yoktur.)

Sizin böyle öneriler yaptığınız yerde, bende kötülük, kötü niyet sezdiğim de istediğim alıntıyı yapar karşısında durur, eleştiririm.

Hocam kendisi zaten piyasadan haberdar sadece ben dolandırıldığım için mağdur olmayayım diye iyilik yapmak istiyor yoksa kendisi de biliyor 500-600TL'ye kartı satmayı.
He bende sırf fiyatı çok ucuzmuş diye balıklama atlamayacağım testlerini yapıp gerekirse bir gün kullanıp alacağım kartı.

Aynen hocam böyle devam edin sonra da başınıza bir şey gelirse çevrenizde size yardım etmeye çalışan insan kalmaz.
Furmark'ta bir saat testleri yapın sıkıntı vermezse alabilirsiniz.

Senin şu fikrinin, sokakta insanların iyi niyetini sömürerek dilenip aldığı üç kuruşu akşam içkiye, esrara veren karaktersizlerden farkı yok.
Adam ekran kartından konuyu esrara bağladı ahahah😁 Ne diyebilirim ki senin gibilere? Seni anlamsız düşüncelerin ile baş başa bırakıyorum. Bu arada, içki kötü bir şey değildir. Bunu o Orta Doğu'lu kafana sokmaya çalış.

Haklısınız, sizin fikrinizde ki birine ne olursa olsun nazik olmak anlamsız. Duyar kasmış oluyorum, çok ihtiyacım var ya forumun en iyi kalpli üyesi seçileceğim ayın sonunda bu sayede. 😄

Aslında şöyle demem lazımdı;
Senin şu fikrinin, sokakta insanların iyi niyetini sömürerek dilenip aldığı üç kuruşu akşam içkiye, esrara veren karaktersizlerden farkı yok. (Konu sahibi arkadaşla örneğin bir ilgisi yoktur.)

Sizin böyle öneriler yaptığınız yerde, bende kötülük, kötü niyet sezdiğim de istediğim alıntıyı yapar karşısında durur, eleştiririm.
Boş verin hocam uğraşmaya değmez arkadaş konuyu evirip çevirip Orta Doğu'ya falan bağladı. Bize buradan dem vurabileceğini falan zannediyor sanırım.

Boş verin hocam uğraşmaya değmez arkadaş konuyu evirip çevirip Orta Doğu'ya falan bağladı. Bize buradan dem vurabileceğini falan zannediyor sanırım.
Bence de uğraşmaya değmez. Zihniyetin izin kokusunu buradan aldım yemin ederim. Senin gibilerle iletişime geçtiğim için bile bana minnet duymanız gerekir.
Tamam yeter konu bozulmasın. İkinizde kendinize göre haklısınız. Ne gerek var uzatmaya birbirinizin kalbini kırmaya, üzmeye?

Geri
Yukarı