Uygun fiyatlı 2. el eski Mac alınır mı?

Mac'lerden anlasam ve fiyatlarını bilsem emin olun burada konu açmam. Dalga geçmeniz hiç hoş değil.

Hocam modeli vs. fark etmez yılı da, sadece işimi görsün yeter.

Teşekkürler.

Dediğim gibi modeli ve yılı önemli değil, internet işleri ve Online ders için kullanacağım, işimi görsün yeter.

Teşekkürler fakat bütçemi artıramam, sadece bu fiyata bulabilir miyim diye sormak için konu açtım fakat açtığıma pişman oldum yukarıda yazılanları görünce.
Tamam da Google'de bile kasabilir o yüzden önemli.

Tamam da Google'de bile kasabilir o yüzden önemli.
hocam dediğim gibi maclerden anlamıyorum hangi modeli hangi yılı kaç paradır nasıldır bilmiyorum. 1000tl civarında söylediğim işler için işimi görsün yeter. Eski model olması gerekli zaten yeni modellerin fiyatlarını bende biliyorum gerçekten pahalı

hocam dediğim gibi maclerden anlamıyorum hangi modeli hangi yılı kaç paradır nasıldır bilmiyorum. 1000tl civarında söylediğim işler için işimi görsün yeter. Eski model olması gerekli zaten yeni modellerin fiyatlarını bende biliyorum gerçekten pahalı
Hocam söylediğim işler diyorsunuz da online dersler ve internet işleri demişsiniz, verdiğiniz ayrıntılar hiç spesifik değil "iş" çok geniş bir kalıp. Ayıca rakam da çok komik. Mac'lerin diğer bilgisayarlardan daha pahalı olduğunu herkes bilir, "internet işleri"niz varsa siz de bilirsiniz. 1000₺'ye işe yarar herhangi bir PC bile bulamazken Mac soruyorsunuz. Dalga geçilmesi normal.

Geri
Yukarı