Rehber Uygun Fiyatlı En İyi Oyuncu Koltuğu Hangisi?

XPrime hakkında bilgi vereyim cool modelini bugün aldım kurulumu biraz zordu vida yerlerindeki deliklere gelen kumaş kısımlar profesyonel delinmemiş, bu durumda vidaları takarken epey yordu, kolçak kalitesi berbat, kumaş kalitesi ve yapısı sağlam mekanizmaları şu an için sağlam 3 5 ay sonra ne olur bilmiyorum, iskeleti çelik iskelet, dikiş kalitesi alt kısımlarda berbat koltuğun görünen kısımlarında çok iyi. Kullandıkça daha fazla bilgi verebilirim.​

XPrime hakkında bilgi vereyim cool modelini bugün aldım kurulumu biraz zordu vida yerlerindeki deliklere gelen kumaş kısımlar profesyonel delinmemiş, bu durumda vidaları takarken epey yordu, kolçak kalitesi berbat, kumaş kalitesi ve yapısı sağlam mekanizmaları şu an için sağlam 3 5 ay sonra ne olur bilmiyorum, iskeleti çelik iskelet, dikiş kalitesi alt kısımlarda berbat koltuğun görünen kısımlarında çok iyi. Kullandıkça daha fazla bilgi verebilirim.​

hocam aynı kolçakdan rampage de kullanıyor, bu kolçaklar gerçekten kötü zamanla dönme mekanizmaları kırılıyor

Yorumlarınız nedir acaba? Almaya değer mi?
Şu anki fiyatını bilmiyorum. Ürünün yastık minder kısımları çok iyi rahat ve büyük. Ama işçiliği beğenmedim, kolay olan kurulumu kötü işçilikle zorlaştırmışlar. F/P bir ürün olduğunu düşünüyorum, Hawk’a göre daha baba hissettiriyor. Hawk’ın malzeme kalitesi daha iyi gibi ama o da miktardan kaçıyor.(daha küçük olması vs. Hawk)

Şu anki fiyatını bilmiyorum. Ürünün yastık minder kısımları çok iyi rahat ve büyük. Ama işçiliği beğenmedim, kolay olan kurulumu kötü işçilikle zorlaştırmışlar. F/P bir ürün olduğunu düşünüyorum, Hawk’a göre daha baba hissettiriyor. Hawk’ın malzeme kalitesi daha iyi gibi ama o da miktardan kaçıyor.(daha küçük olması vs. Hawk)

hawk fab v4 ve andromedayı defalarca gözlemleme fırsatım oldu, ürünlerin iyi kötü yanları vardır ama iki ürün aynı segment de değil. hawk renaultsa andromeda mercedes segmentinde.

Güncel EK Bilgi

Hawk fab v4 ve v5 serileri için çok yoğun şekilde iskelet, mekanik sistem, konforsuzluk başlıkları geliyor ve bu yönde bende sorular alıyorum.

Hawk fab v4 ve v5 modelleri piyasada en az malzemeyle üretilmiş koltuktur. süngeri çok incedir. xdrive kasırga modelinde 5 kilo sünger kullanıyorsa, exvega andromeda modelinde 5 kilo sünger kullanıyorsa hawk fab v4 ve v5 modellerinde 1.5 kilo sünger kullanıyor ( net değerleri bilememekle birlikte gözlemlerim doğrultusunda bilgi paylaşıyorum )

Hawk almak isteyenler imkanları varsa hawk future modeli tercih edebilirler. ancak fab v4 ve v5 modelleri size gerçek oyuncu koltuğu konforu sunmayacaktır.

Güncel ek bilgi.

Hawk Fab V4 ve V5 serileri için çok yoğun şekilde iskelet, mekanik sistem, konforsuzluk başlıkları geliyor ve bu yönde bende sorular alıyorum.

Hawk Fab V4 ve V5 modelleri piyasada en az malzemeyle üretilmiş koltuktur. Süngeri çok incedir. xDrive kasırga modelinde 5 kilo sünger kullanıyorsa, Exvega andromeda modelinde 5 kilo sünger kullanıyorsa Hawk Fab V4 ve V5 modellerinde 1.5 kilo sünger kullanıyor ( net değerleri bilememekle birlikte gözlemlerim doğrultusunda bilgi paylaşıyorum )

Hawk almak isteyenler imkanları varsa hawk future modeli tercih edebilirler. Ancak fab V4 ve V5 modelleri size gerçek oyuncu koltuğu konforu sunmayacaktır.

Hocam peki IKEA markus hakkında ne düşünüyorsunuz ben aldım daha kargo sürecinde, sizce önerir misiniz? Yoksa alınmaz mı?

Güncel EK Bilgi

Hawk fab v4 ve v5 serileri için çok yoğun şekilde iskelet, mekanik sistem, konforsuzluk başlıkları geliyor ve bu yönde bende sorular alıyorum.

Hawk fab v4 ve v5 modelleri piyasada en az malzemeyle üretilmiş koltuktur. süngeri çok incedir. xdrive kasırga modelinde 5 kilo sünger kullanıyorsa, exvega andromeda modelinde 5 kilo sünger kullanıyorsa hawk fab v4 ve v5 modellerinde 1.5 kilo sünger kullanıyor ( net değerleri bilememekle birlikte gözlemlerim doğrultusunda bilgi paylaşıyorum )

Hawk almak isteyenler imkanları varsa hawk future modeli tercih edebilirler. ancak fab v4 ve v5 modelleri size gerçek oyuncu koltuğu konforu sunmayacaktır.
Hocam Ekşide ben de mekanizma atma sorunlarını gördüm ama destekleri her şekilde ilgilenmiş ve hızlı değişim sağlamışlar.Görünüş olarak bencede Exvega bir tık daha üst segment ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz.Şikayetvar’a göre destekleri hiç güven vermiyor.Biraz zar atmak gibi bir şey bu.Ayrıca rehberiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı