Uygun fiyatlı kulaklık önerisi

Bütçe
700
Genellikle önermiyorlar fakat benim elimde şu anda satılmayan bir modeli var titreşimli 7.1 ve 200 liraya 2020'de aldığım. Kulaklık pedlerindeki deriler döküldü ben kumaş kaplama yapmıştım kendim o yüzden o dert değil ve ses performansı, titreşimi tatmin ediyor beni. Ben kullandım öneririm çok para harcamaya gerek olmadığını düşünüyorsan en iyi seçeneklerinden biridir bana göre. İstersen Youtube üzerinden almayı düşündüğün kulaklığın test videolarını da izleyebilirsin mikrofon kalitesi vs. daha iyi görmüş olursun.

Genellikle önermiyorlar fakat benim elimde şu anda satılmayan bir modeli var titreşimli 7.1 ve 200 liraya 2020'de aldığım. Kulaklık pedlerindeki deriler döküldü ben kumaş kaplama yapmıştım kendim o yüzden o dert değil ve ses performansı, titreşimi tatmin ediyor beni. Ben kullandım öneririm çok para harcamaya gerek olmadığını düşünüyorsan en iyi seçeneklerinden biridir bana göre. İstersen YouTube üzerinden almayı düşündüğün kulaklığın test videolarını da izleyebilirsin mikrofon kalitesi vs. daha iyi görmüş olursun.

Bu modeli almayı düşünüyorum. YouTube'dan. Baktım kötü bir şeye benzemiyor begenmessem iade edeceğim.

Geri
Yukarı