Uygur türklerinin Çin'e gönderilmesi

Clifford Unger

Hectopat
Yer
Dağ Düğüm Şehri
Herkese iyi sosyaller.
Çin'den Türkiye'ye kaçan uygur türkleri Çin'e yeniden gönderiliyor ve orada toplama kamplarında çalıştırılıyor. Bu videodan da anlayabilirsiniz. O küçük kızın feryatları ülkeyi yönetenleri hiç mi duygulandırmıyor acaba? "Zalimlerin önünde, mazlumların yanında olacağız" diyorlardı sanırım ama görüyorum ki işler değişmiş. Sırf para uğruna soydaşlarımıza bu yapılır mı ya.
Herkes Nazilerin Yahudilere yaptıklarını zalimlik olarak isimlendirir. Ama ne yazık ki St*lin'in gulag adı verilen toplama kamplarında öldürülen insanları, Mao denen şerefsizin 20 milyon Çinliyi öldürdüğünden de bahsetmez. Ve yine şu an Çin Halk Cumhuriyeti'nin başındaki komünist şahısın öldürdüğü insanlardan da kimse bahsetmiyor. Ben bunu merak ediyorum. Neden?

Herkese iyi sosyaller.
Çin'den Türkiye'ye kaçan uygur türkleri Çin'e yeniden gönderiliyor ve orada toplama kamplarında çalıştırılıyor. Bu videodan da anlayabilirsiniz. O küçük kızın feryatları ülkeyi yönetenleri hiç mi duygulandırmıyor acaba? "zalimlerin önünde, mazlumların yanında olacağız" diyorlardı sanırım ama görüyorum ki işler değişmiş. Sırf para uğruna soydaşlarımıza bu yapılır mı ya.
Herkes nazilerin yahudilere yaptıklarını zalimlik olarak isimlendirir. Ama ne yazık ki st*lin'in gulag adı verilen toplama kamplarında öldürülen insanları, mao denen şerefsizin 20 milyon çinliyi öldürdüğünden de bahsetmez. Ve yine şu an Çin halk cumhuriyeti'nin başındaki komünist şahısın öldürdüğü insanlardan da kimse bahsetmiyor. Ben bunu merak ediyorum. Neden?

Arkadaşlar ben de üzülüyorum ama, bu işler Çin ile dostluğumuz olursa halledilir. Yani Amerika ile aramız bozuk, bir de Çin ile arayı bozarsak çok sıkıntı olur. Çin ile ilişkiler geliştikçe bu işler çözülecektir.

Arkadaşlar ben de üzülüyorum ama, bu işler Çin ile dostluğumuz olursa halledilir. Yani Amerika ile aramız bozuk, bir de Çin ile arayı bozarsak çok sıkıntı olur. Çin ile ilişkiler geliştikçe bu işler çözülecektir.

Çözülsün ama kandaşlarımızı kendi elimizle vermeyelim :(.

Çin'e geri verilme gibi bir durum söz konusu değil. Sadece gözaltında tutuluyor. Başı boş gezmelerine müsaade etmemeleri lazım.

Geri
Yukarı