Uyku felci nasıl bir şey?

Yahu, tabi bilimsel açıklaması doğru. Yıllardır cindir odur budur diyorlar bir tane bile insan bilimsel bir kanıtla görmüş mü o tarz bir yaratık? yıllardır dolduruyorlar insanları gereksiz şeylerle cidden kahkaha atmalık.
Katılıyorum mantıken gözle göremediğin ve hiç bir şekilde kanıtlayacak bir delil bulamayacağın bir şey aslında yoktur.

Cok karisik isler. Karabasanin gercek olmadigini ogrendim rahatladim. Ama karabasan dinle alakali. Karabasanin yalan olmasi dindeki elemanlarida etkiler. Zaten din konusunda kafam karisikti :(

Cok karisik isler. Karabasanin gercek olmadigini ogrendim rahatladim. Ama karabasan dinle alakali. Karabasanin yalan olmasi dindeki elemanlarida etkiler. Zaten din konusunda kafam karisikti :(
Din konusu o kadar karışık değil. Bir şeyin içinde kendini rahat hissetmiyorsan zaten çık ayrıl o dinden ve en önemlisi araştır.

Hocam din üzerinden çok yalan bilgi paylaşılıyor.
Farkettim hocam. Bu sefer diger dini bilgiler dogru ise bile insanin inanasi gelmiyor.

Din konusu o kadar karışık değil. Bir şeyin içinde kendini rahat hissetmiyorsan zaten çık ayrıl o dinden ve en önemlisi araştır.
Kendimi rahat hissetmiyorum gibi ama dinden ciksam cok buyuk sucluluk duygusu hissedicem.

Farkettim hocam. Bu sefer diger dini bilgiler dogru ise bile insanin inanasi gelmiyor.

Kendimi rahat hissetmiyorum gibi ama dinden ciksam cok buyuk sucluluk duygusu hissedicem.
Hocam herkesin dini kendine, dininize karışamam fakat İslam doğruysa Ateist olan birisi sonsuza kadar Cehennemde yanacak, eğer İslam yalansa Müslüman olan birisi hiç bir şey kaybetmeyecek. Alınacak risk değil.

Hocam herkesin dini kendine, dininize karışamam fakat İslam doğruysa Ateist olan birisi sonsuza kadar Cehennemde yanacak, eğer İslam yalansa Müslüman olan birisi hiç bir şey kaybetmeyecek. Alınacak risk değil.
Alakası yok dünya üzerinde 4000'den fazla din var. Ya onlar doğru ise?

Bende 4 yıl önce falan dinden çıktığımda biraz öyle olmuştu ama alışıyorsun sıkıntı etme 👍
Bakicam hocam. Bu gun su uyku felcini yasayacagim buyuk ihtimal. Onu bir deneyimleyeyim de sonra bakariz :D

Hocam bende bugune kadar bu yuzden dinden cikmadim. Ama soyle bir sey var. Ben cehenneme gitmemek icin musluman kaliyorum sizi bilmem yanlis anlamayin ama su an mesela munafik sayiliyorum. Bu da gunah.

Geri
Yukarı