Uyku modunda PC uyanmıyor

Muhammed Akif

Centipat
Yer
Hatay
Merhaba. Windows 10 kullanıyorum ve uyku moduna geçtiğimde monitör kapanıyor ama klavye ve Mouse'un ışıkları yanmaya devam ediyor. Tekrar uyandırmak için Space'e basıyorum ancak uyanmıyor. Herhangi bir tıklamaya tepki vermiyor. Sizce sorun ne olabilir nasıl çözebilirim?

HamzaKaya*

Picopat
Merhaba. Windows 10 kullanıyorum ve uyku moduna geçtiğimde monitör kapanıyor ama klavye ve Mouse'un ışıkları yanmaya devam ediyor. Tekrar uyandırmak için Space'e basıyorum ancak uyanmıyor. Herhangi bir tıklamaya tepki vermiyor. Sizce sorun ne olabilir nasıl çözebilirim?

Uyandırmak için güç düğmesine basın. Ben öyle yapıyorum.

anilkose

Centipat
Kablosuz klavye mi kullanıyorsunuz. Eğer kablosuzsa belki ondan olabilir. Birde aygıt yöneticisinde klavyeyi bulup, sağ tıklayıp, özellikler, güç yönetimi olan sekmede bu aygıt bilgisayarı başlatsın tiki seçilimi diye bakın, değilse seçip öyle deneyin.​

KS
Muhammed Akif

Muhammed Akif

Centipat
Yer
Hatay
Uyandırmak için güç düğmesine basın. Ben öyle yapıyorum.
Sorun eskiden uyku moduna aldığımda komple kapanıyordu ancak şimdi kapanmıyor.
Kablosuz klavye mi kullanıyorsunuz. Eğer kablosuzsa belki ondan olabilir. Birde aygıt yöneticisinde klavyeyi bulup, sağ tıklayıp, özellikler, güç yönetimi olan sekmede bu aygıt bilgisayarı başlatsın tiki seçilimi diye bakın, değilse seçip öyle deneyin.​
Hayır kablolu klavye ve mouse kullanıyorum.
Uyku modunda bilgisayar kapalı gözükür güç düğmesine basın.
Monitör kapanıyor ancak kasa kapanmıyor. Eskiden uyku moduna geçtiğimde hem monitör hem kasa kapanıyordu.

Yukarı