Uzaktan eğitim en komik anlarınız

Coğrafya ve demokrasi dersimize 1 hoca giriyor dediki hoca perşembe saat 10 da dersiniz yoksa bu dersi yapalım bende dedimki hocam coğrafya hocası ile bir konuşmak lazım dedi sizin coğrafya hocanız kim deyince olay koptu ben iptal arkadaşlar gülmekten yarılıyor.

Arkada video izlerken mikrafon açıldı kendi kendine. İşin konik yanı mikrafon tam basslı ''sosis ve salam'' kısmında açıldı. Tam bir bruh moment.

Fizik dersinde hoca kamerayı açmış konuşuyordu. Kendisi de oldukça yaşlı teknolojiden anlamıyor, kamerada tam gözükmüyor falan babam da yanıma gelip ne konuşuyor bu dayı demişti ve mikrofonum açıktı.

Galiba fiziğe aynı hoca giriyor. Bizim hoca da kamerayı açıp konuşuyordu. Ve yaşlı.

Bizim sınıfta tiktokçu şarkıları çok kötü diyen bir çocuk vardı.
Matematik dersindede kimse dersle ilgilenmez.
Bizim çocuk mikrofonu açık unutmuş açtı son ses Merve Bella arkadan diyor abi şarkı çok güzel.
Sonra bütün sınıf yalan söylediğini ve askında tiktokçu olduğunu öğrendik.

Kamera açık kalmıştı fark etmedim. Daha diğer odaya gidene kadar sonra kameramın açık kaldığını fark ettim.

Dersin son 10 dakikası kalmıştı. Bizde arkadaşlarla ne oynayacağımıza karar veriyoruz filan. Bizim arkadaşın mikrofonu açık kalmış rekabetçi oynarız diyor. Arkadaş sağ olsun bizi ele vermedi 🤭.

Geri
Yukarı