Uzaktan yaşadığım ilişkimi anlatıyorum

Yazdığınız yazı 1870 kelime. Bu benim ortalama 3 makaleme eşit hocam MaşAllah ne yaşamışsın ya sen özet yok mudur?

Abi cok teşekkür ederim. Hepinize cok teşekkür ederim dostlar.
Sosyal medyada her yerden kaldirdim ki benden once o zaten kaldirmis birkaç plaformdan.
Ama artik uzerinde dusunmeme gerek kalmadi en azindan. Umarim kiz aradigini bulur artik baska diyebilecegim bir şey yok.

Son olarak bir daha san sevgili olalım derse "ben beni silip sonra tekrar yüklemeye çalışanlarla ne dost ne arkadaş ne de sevgili olurum" gibi bir şey diyebilirsin.

Yazdığınız yazı 1870 kelime. Bu benim ortalama 3 makaleme eşit hocam maşallah ne yaşamışsın ya sen özet yok mudur?

Özeti bu biriyle sevgili olmuş sonra kız durduk yere ayrılmış sonra konuşmuslar bu Steam bilgilerini vermiş filan sonra her yerden birbirlerini engellemişler.

Abi cok tesekkur ederim. Hepinize cok tesekkur ederim dostlar.
Sosyal medyada her yerden kaldirdim ki benden once o zaten kaldirmis bir kac plaformdan.
Ama artik uzerinde dusunmeme gerek kalmadi en azindan. Umarim kiz aradigini bulur artik baska diyebilecegim bir sey yok.
Bunu hemen diyebilecek çok az insan vardır, kısa sürede kabullenmek önemli. Bundan sonra sadece kendi hayatın için çabalamaya devam, bu kız işleri elbet hallolur.

Son olarak bir daha san sevgili olalım derse "ben beni silip sonra tekrar yüklemeye çalışanlarla ne dost ne arkadaş ne de sevgili olurum" gibi bir şey diyebilirsin.
Oyle bir sey demez, diyemez hocam. Iletisimi yolu kalmadi artik zaten. Ayrilali da 12 gun olmus daha da baska hesap acip yazacak hali yoktur herhalde. Ama yani 2 farkli platformda engelleyecek kadar kinlenmissen bir sey yapmis olmam gerekiyor. Bilmiyorum abi buna anlam verememek beni sinirlendiriyor zaten.

Bunu hemen diyebilecek çok az insan vardır, kısa sürede kabullenmek önemli. Bundan sonra sadece kendi hayatın için çabalamaya devam, bu kız işleri elbet hallolur.
Istedigim sey beraber cabalamak, birimiz dustukce digerimizin onun tutmasiydi ve bunu elimden geldigi kadar hatta fazlasiyla da yaptigimi dusunuyorum. Uzgunum, elimden gelen bu kadardi. Begenmemis olsa gerek. Dilerim aradigini, istedigini bulur. 🙂

Oyle bir şey demez, diyemez hocam. Iletisimi yolu kalmadi artik zaten. Ayrilali da 12 gun olmus daha da baska hesap acip yazacak hali yoktur herhalde. Ama yani 2 farkli platformda engelleyecek kadar kinlenmissen bir şey yapmis olmam gerekiyor. Bilmiyorum abi buna anlam verememek beni sinirlendiriyor zaten.

Hocam kadınları anlamak zordur. Aslında çok güzel bir söz biliyordum da neydi bu konuyla ilgili(kadınları anlamak).

Hocam kadınları anlamak zordur. Aslında çok güzel bir söz biliyordum da neydi bu konuyla ilgili(kadınları anlamak).
Abi valla anlamak gercekten zor, bizim gibi dusunmuyorlar belli ki ahsdhasdh. Bir arkadasim sen takma, yazma o geri doner demisti bu yasananlari anlattigimda. Ama artik donmesini istemiyorum, yaptigi seyler bence ayip ve eskisi gibi bakamam zaten kendisine.

Abi vallahi anlamak gercekten zor, bizim gibi dusunmuyorlar belli ki ahsdhasdh. Bir arkadasim sen takma, yazma o geri doner demisti bu yasananlari anlattigimda. Ama artik donmesini istemiyorum, yaptigi seyler bence ayip ve eskisi gibi bakamam zaten kendisine.

Aslında iyi tarafından bak evlenmeyin ya da sırlarını anlatsaydın belki senden ayrılıp bu sırlarını yapabilirdi veya özel hayatınla ilgili bir şeyleri.

Aslında iyi tarafından bak evlenmeyin ya da sırlarını anlatsaydın belki senden ayrılıp bu sırlarını yapabilirdi veya özel hayatınla ilgili bir şeyleri.
Ya ben zaten eninde sonunda aramizda ki seyin bitecegini biliyordum, ama boyle olmasini istemiyordum. O kadar sey soyledim, yaninda gidecektim, orada kalacaktim bir sure ve ona hayatinin en guzel haftasini yasatacaktim. Bunu gercekten kafama koymustum. Hayatimda ilk kez birine bu kadar baglanmistim ve aramizda 900km mesafe ver. Nasil bilmiyorum ama cok sevdim garip bir sekilde. Ayrilabilirdik ama en azindan boyle sacma bir sekilde olmasaydi.

Ya ben zaten eninde sonunda aramizda ki seyin bitecegini biliyordum, ama boyle olmasini istemiyordum. O kadar şey soyledim, yaninda gidecektim, orada kalacaktim bir sure ve ona hayatinin en guzel haftasini yasatacaktim. Bunu gercekten kafama koymustum. Hayatimda ilk kez birine bu kadar baglanmistim ve aramizda 900km mesafe ver. Nasil bilmiyorum ama cok sevdim garip bir sekilde. Ayrilabilirdik ama en azindan boyle saçma bir sekilde olmasaydi.

Düşünsene kız istemese bile ailesi zorla ayırdığını. Bu aniden niye ayrıldığını açıklar ama engellemeleri filan açıklamaz.

Düşünsene kız istemese bile ailesi zorla ayırdığını. Bu aniden niye ayrıldığını açıklar ama engellemeleri filan açıklamaz.
O secenegi bende dusundum, ama benden bahsetmemis zaten ailesine.

Baska biriside yokmus, ama bilmiyorum bence yalan soyluyordu. Arkadaslarim baska birisini bulmustur diyordu ancak bu kiz yalan soyleyecek birisi degildi. Ama yaptiklarina bakilirsa tek sonuc oraya cikiyor sanirim.

Geri
Yukarı