Uzaktan yaşadığım ilişkimi anlatıyorum

Fotograflari sildim zaten. 2 yil degil abi ya birkaç gune silerim kafamdan, zaten su an iyiyim dedigim gibi gecen hafta cok kotuydum ama artik bir iletisim yolumuz kalmadigi icin icim rahat. Yine de bende kalmasini istemiyor gibiyim ama.

Sil kafandan sonra bu anı olsun ileride çocuğun olursa bunu anlat. Ha bir de aslında bu konuya baktıkça kızı hatırlıyorsun.

Fotograflari sildim zaten. 2 yil degil abi ya birkaç gune silerim kafamdan, zaten su an iyiyim dedigim gibi gecen hafta cok kotuydum ama artik bir iletisim yolumuz kalmadigi icin icim rahat. Yine de bende kalmasini istemiyor gibiyim ama.

Aslında seni saran bir oyna gir ve o oynu oyna eğer başıma senin yaşadıkların gelse CS2 açar bot vs oynarım arkada video veya dizi açarım.

Sil kafandan sonra bu anı olsun ileride çocuğun olursa bunu anlat. Ha bir de aslında bu konuya baktıkça kızı hatırlıyorsun.

Aslında seni saran bir oyna gir ve o oynu oyna eğer başıma senin yaşadıkların gelse CS2 açar bot vs oynarım arkada video veya dizi açarım.
Sarki dinliyorum hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kizi hatirlama evresini gecen hafta atlattim dedigim gibi. Su an gercekten dusunmuyorum kizi. Konuyu acarken canim aciyordu ama suan iyiyim, onu dusunmuyorum gercekten.

Sarki dinliyorum hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kizi hatirlama evresini gecen hafta atlattim dedigim gibi. Su an gercekten dusunmuyorum kizi. Konuyu acarken canim aciyordu ama şu an iyiyim, onu dusunmuyorum gercekten.

Senin yaptığında mantıklı hobim varsa hobisi yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı