UZELEKTRONİK1 ikinci el ekran kartı satışı

UzmanDR

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci,Kurye
Merhaba arkadaşlar bugun uz elektronik adlı bir yerden Sapphire RX580 Nitro+ 8 GB ekran kartı aldım 1350 TL'ye açıklamalarında kapalı kutu ve İtopya garantili yazıyordu ve bunun gibi 100'ü geçkin çeşitli donanım parçaları var aldım ve eve geldim kutuda yuvarlak bant vardı ve açtım aynı şekilde ekran kartının sarılı oldugu poşette de sarı bir şeyler yazan bant vardı onu da çıkarttım ve kartı inceledim biraz yağlı gibiydi sanki parlaması için yağla silinmiş gibi ama belki dura dura nemlenmiştir dedim biraz daha incelediğimde fanın radyatörlerinde kireçlenme var gibi ve bazı yerlerinde de aynı kireçlenme türü bir şeyler var kulak çöpünü aralara soktuğumda hafif tozlu gibi kendilerine yazdım bakalım ne gibi bir geri dönüş yapacaklar ki 2.el ürünü 0 diye satıyorlarsa Allah korkusu olmayan kişiden ahlak beklemek de imkansız olur.

Dosya Ekleri

• IMG_20200430_044313.jpg
    IMG_20200430_044313.jpg
    878,6 KB · Görüntüleme: 193
  • IMG_20200430_044249.jpg
    IMG_20200430_044249.jpg
    772,6 KB · Görüntüleme: 170
  • IMG_20200430_044233.jpg
    IMG_20200430_044233.jpg
    949,4 KB · Görüntüleme: 185
  • IMG_20200430_045236.jpg
    IMG_20200430_045236.jpg
    897,6 KB · Görüntüleme: 180
Son düzenleyen: Moderatör:
Konu hakkında fazla bir fikrim yok belki bu tip kireçlenme gibi durumlar yaşayan arkadaşlar olmuştur ama bana hiç 0 gibi gelmedi. 0 ekran kartı aldım bırak kireçlenmeyi üzerinde toz yoktu işgillendirmek gibi olmasın bana 0 değil gibi geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım bu ekran kartını daha önce kullanmış ve içine sinmediği için konu açmışsındır. Çünkü çok bariz bir şekilde kullanılmış ekran kartı. İçerisinde biriken toz ve dış kaplama da ki elde oluşan kirin oraya bulaştırılması gibi birçok leke mevcut. Bu sıralar çok fazla dolandırılma konusu açılıyor, millete fırsat doğdu galiba. Dikkat edin.

Sıfır bir ekran kartında bu kadar toz mümkün değil. Tabii hiç kullanmamışsındır diye söylüyorum bunu.

Umarım bu ekran kartını daha önce kullanmış ve içine sinmediği için konu açmışsındır. Çünkü çok bariz bir şekilde kullanılmış ekran kartı. İçerisinde biriken toz ve dış kaplama da ki elde oluşan kirin oraya bulaştırılması gibi birçok leke mevcut. Bu sıralar çok fazla dolandırılma konusu açılıyor, millete fırsat doğdu galiba. Dikkat edin.

Keşke ilk dediginiz gibi olsa fakat maalesef daha bilgisayarı tam toplayamadan ilk vakamı yaşadım.
Sıfır bir ekran kartında bu kadar toz mümkün değil. Tabii hiç kullanmamışsındır diye söylüyorum bunu.

Kutusundan ilk defa çıkartıyorum şu an işlemcim eksik oldugundan dolayı kullanabilme gibi bir imkanım bile yok maalesef.

Keşke ilk dediginiz gibi olsa fakat maalesef daha bilgisayarı tam toplayamadan ilk vakamı yaşadım.

Kutusundan ilk defa çıkartıyorum şu an işlemcim eksik oldugundan dolayı kullanabilme gibi bir imkanım bile yok maalesef.

Umarım sorunsuz bir şekilde iade edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı