UZELEKTRONİK1 ikinci el ekran kartı satışı

O firma insanlar dan kart alıp sıfır diye satan bir yer. Tavsiye etmem. Daha önce oraya ekran kartı satacaktım. İlanlarını falan inceledim. İnsanlar dan aldıkları 1 haftalık falan kartları sıfır diye ilana koyduklarını görünce satmaktan vazgeçmiştim.
Sattıkları ilanlara falan bakın zaten çoğu ürünün kutuları bile yıpranmış. Sahibinden ilanlarını inceleyebilirsiniz. Sattığı sistemlere falan bakarsanız yazdığı marka ürünler ile ilandaki resimler de ki parçalar bile aynı değil.

Son düzenleme:
O firma insanlardan kart alıp sıfır diye satan bir yer. Tavsiye etmem. Daha önce oraya ekran kartı satacaktım. İlanlarını falan inceledim. İnsanlardan aldıkları 1 haftalık falan kartları sıfır diye ilana koyduklarını görünce satmaktan vazgeçmiştim.

Sattıkları ilanlara falan bakın zaten çoğu ürünün kutuları bile yıpranmış. Sahibinden ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Dediginiz gibi olabilir başka ekran kartı sordugumda 1060 2.el, 980 2.el, 1650 0 gibi ürün tanıtımları yaptı fakat sıfır dediği kart 2.el çıktı böyle yapan insanlara bir cezada veremiyoruz maalesef.

Dediginiz gibi olabilir başka ekran kartı sordugumda 1060 2.el, 980 2.el, 1650 0 gibi ürün tanıtımları yaptı fakat sıfır dediği kart 2.el çıktı böyle yapan insanlara bir cezada veremiyoruz maalesef.
Aldığınız ürün sıfır olsa fatura sizin adınıza kesilir. Size başkasına ait ürünü ve faturasını veriyor. Sİzdeki de %100 öyledir eminim.

Aldığınız ürün sıfır olsa fatura sizin adınıza kesilir. Size başkasına ait ürünü ve faturasını veriyor. Sizdeki de %100 öyledir eminim.

Sorduğumda 1.5 yıl garantisi var dedi Black Friday indirimlerinden almışlardı 1000TL'ye 1300 civarina satıyorlardır dedim şirket adına kesmişlerdir faturayı da dedim ama büyük ihtimalle dediğiniz gibide olabilir veya sahte faturada düzenliyor olabilirler.

Siteye şikayet edin. Madem 2. el satıyor, 2. el yazacak.

Yarın öglen gibi arayıp bildireceğim kendilerinin böyle böyle yaptıklarını ne de olsa kurumsal üye rozeti vermişler.

Sorduğumda 1.5 yıl garantisi var dedi Black Friday indirimlerinden almışlardı 1000TL'ye 1300 civarina satıyorlardır dedim şirket adına kesmişlerdir faturayı da dedim ama büyük ihtimalle dediğiniz gibide olabilir veya sahte faturada düzenliyor olabilirler.
Belirli süre şahıs kullanmış. Temiz vaziyette daha sonra size sıfır diye satmış. Garantisi başlamış ürün sıfır olur mu? Akıl mantık işi değil.
Belirli süre şahıs kullanmış. Temiz vaziyette daha sonra size sıfır diye satmış. Garantisi başlamış ürün sıfır olur mu? Akıl mantık işi değil. Örnek vermek gerekirse Vatan Bilgisayar dan ürün alında sana ora da fatura kesim tarihin de ürünün garantisi başlar. Bu şahıs size garantisi zaten bitmek üzere olan ürünü satıyor. 6-7 ay önce fatura kesilmiş.

Belirli süre şahıs kullanmış. Temiz vaziyette daha sonra size sıfır diye satmış. Garantisi başlamış ürün sıfır olur mu? Akıl mantık işi değil.

Şu anda her saat de bir 2.el ekran kartı ve işlemci piyasasına bakıyorum insanlar o kadar delirmişki garantisiz kutusuz ekran kartına sıfır yazıyor benim aldıgım yer gibi aynı bunları görünce garantisiz mal alıcagıma 100 daha verip 1.5 yıl garantisi olan mal alırım demiştim.

Geri
Yukarı