Uzun süre kulaklık takmak kafa yapısını değiştirebilir mi?

• Konuyu başlatan fiu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 27B
Günde neredeyse 7-8 saat kulaklık takıyorum. Kullandığım kulaklık G733 ve G733'ü kafa bandı olmadan kullanıyorum üst kısmında "fotoğrafta göreceksiniz zaten" boşluk var ve kafamın üst kısmı o boşluğun şeklini almış. Şimdi diyeceksiniz saçındandır maçındandır falan ama yok dokunuyorum bildiğin kafa tasım. :D eski kulaklığım SteelSeries Arctis 7 onu da kafa bantsız kullanıyordum ve o kulaklığın üst kısmı gibi kafamda yamulmalar vardı, hatta diyordum kulaklıktan kafa mı yamulur ulan? Kafam SteelSeries Arctis 7 şeklinden G733 şekli alınca anladım ki kulaklık kafa yamultuyor. :D

Sizde de yamulmalar var mı?

Eki Görüntüle 1270275 Eki Görüntüle 1270276

Kafam böyle.

Eki Görüntüle 1270278
Benimde öyle.

Kafatası yekpare değildir dostum. Birden fazla parçadan oluşur. Bu yüzden kafatası parçalarının birleştiği yerlerde böyle çukurlar vardır. Herkeste var bu çukurlar, korkulacak bir şey yok.

Günde neredeyse 7-8 saat kulaklık takıyorum. Kullandığım kulaklık G733 ve G733'ü kafa bandı olmadan kullanıyorum üst kısmında "fotoğrafta göreceksiniz zaten" boşluk var ve kafamın üst kısmı o boşluğun şeklini almış. Şimdi diyeceksiniz saçındandır maçındandır falan ama yok dokunuyorum bildiğin kafa tasım. :D eski kulaklığım SteelSeries Arctis 7 onu da kafa bantsız kullanıyordum ve o kulaklığın üst kısmı gibi kafamda yamulmalar vardı, hatta diyordum kulaklıktan kafa mı yamulur ulan? Kafam SteelSeries Arctis 7 şeklinden G733 şekli alınca anladım ki kulaklık kafa yamultuyor. :D

Sizde de yamulmalar var mı?

Eki Görüntüle 1270275 Eki Görüntüle 1270276

Kafam böyle.

Eki Görüntüle 1270278

Uzun süre dar pantolon popunuzu küçültürmü gibi bir soru olmuş. :D

Asılında ben başlığı kulaklık kafamı yamulttu diye açtım bir soru sormamıştım. :D mod arkadaş konuyu manipüle etmiş. Bu tüm yazılanların zaten bilincindeyim ancak bu bahsettiğim durumda gerçek. :D
Bendede corsair virtuoso var kulaklık kafamı çok acıtıyor artık alıştı ortası göçük ters kasis var sanki
Bendede aynısı var

Bendede corsair virtuoso var kulaklık kafamı çok acıtıyor artık alıştı ortası göçük ters kasis var sanki
Bendede aynısı var
Hocam ben de Corsair HS60 kullanıyorum, kafamın üst kısmını inanılmaz derecede ağrıtıyor. Ses kalitesinde sıkıntı yok fakat konfor anlamında çok sıkıntılı.

Rampage comfort kullanıyorum saçlarım biraz uzun ve kulaklığın takılı olduğu yer genelde çok iyi şekil almıyor 😞

Geri
Yukarı