Uzun vadeli 20.000TL'ye oyun, gamemaking, yazılım bilgisayarı

Bütçe
21.500
İçinde dünyanın en iyi işlemcisi var anakart elektrik yayma konusunda en iyilerden ekran kartı yazılım için ve oyun için mükemmel çok ama çok güçlü güç kaynağımız fazlasıyla yeter ve aşırı kaliteli sıvı soğutmada 2 fanlı gayet güzel SSD çok iyi bu sayede oyunlarını ve yüklemeleri hızlı yapabilirsin ve senin istediğin kasayı eklemeyi unutmadım.

Yazılım yapıyorsan benim sistemim daha iyi olacaktır keza oyunlar içinde öyle.
ASUS TUF X modellerini tercih edecektim ama oradaki ankartların soğutması yenilenmemiş olabilir.

@Brance bana kızgın atmandaki amaç neydi​

Son düzenleyen: Moderatör:

Şu anda da bir Ryzen kullanıcısı olduğum için bir değişiklik olur diye Intel eklemiştim ama eğer gerçekten AMD ile aralarında büyük fark varsa yeni Ryzen'lar hakkında da araştırma yaparım ayrıca benim için uğraştığın için teşekkürler.
Knk ramler yok

Son düzenleme:
Screenshot_20210101_124447.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210101_124447.jpg
    Screenshot_20210101_124447.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 27
Üniversite bölümüm olarak ya yazılım ya da dijital oyun yazılımı seçmeyi planlıyorum aynı zamanda oyunlar hayatım içinde önemli bir role sahip. Kısaca bu bilgiler doğrultusunda kafamda şöyle bir bilgisayar oluşturdum.

Eki Görüntüle 803443

Eki Görüntüle 803443

Biliyorum depolama olarak çok az yer var ama sonradan bunu da geliştireceğim.

Uzun zamandır donanımsal haberleri takip etmediğim için birazcık bilgisizim (ekran kartları hariç).Bu yüzden eğer darboğaz, optimizasyon sorunu olabilirse lütfen belirtmekten çekinmeyin. İşlemci soğutucusu olarak sıvı değil havalı seçtim sebebi ise daha önce hiç kullanmamış olmam tek hatayla o kadar parayı çöpe atmak istemedim. Ayrıca görünüm ve özellikle beyaz rengi çok hoşuma gidiyor o yüzden kasayı görünce hiç özelliklerine bakmadan ekledim :D.

Fiyat 25.000'e çıkmış bulunmakta.

Fiyat 25.000'e çıkmış bulunmakta.
2X G.Skill Trident Z Neo RGB F4-3600C16D-16GTZNC 16 GB (2x8) 3600 MHz DDR4 Bellek Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleme:
Fiyat 25.000 bandına çıkmış bulunmakta
2X G.Skill Trident Z Neo RGB F4-3600C16D-16GTZNC 16 GB (2x8) 3600 MHz DDR4 Bellek Fiyatları ve Özellikleri
Lan 30k demedik kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı