Uzun zamandır mutsuzum

@Iskenderun aslında konuyu açma tarihine bir baktım. O zamanki yaşadığım hisle şimdiki hissi karşılaştırdım. Aynı durum devam ediyor ancak insanız. Dört dörtlük hayatı olan yok, var diyen varsa da bence yalan söylüyordur.

Yeri gelince çökeceğimiz zamanlar illaki olacak. Önemli olan o çökmeden toparlanabilmektir ve 1 sene önce ile kendimi kıyasladığımda arada dağlar kadar fark var. Bir sene öncekine göre durumum çok çok iyi diyebilirim. Şu an daha mutlu hissediyorum.

çok sevindim adına dostum, ben de aynı durumlardaydım sadece aşamadığım tek bir şey kaldı onu da aşarsam çok ama çok mutlu bir insan olacağım. üniversite hayatı bana gerçekten çok yaradı geçen sene aşırı depresif biriydim hiçbir şeyden zevk almıyordum. aslında bu sene de o döneme girdim ama son 2 aydır genel olarak çok mutlu bir insanım. hayatta yaşamak için çok fazla sebebimiz var gerçekten.

Merhaba arkadaşlar,
Uzun bir süredir mutsuzum. Ne yaptıysam da mutlu olamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Not: Boş yorum atacaklar gelmezse sevinirim. Konuya yorum atmayınca ölmezsiniz.

Güncelleme:
Ne yaptıysam mutlu olamıyorum, aylardır aynı mutsuzluk devam ediyor. Umarım sizlerde durumlar iyidir. 03/08/2021.

Hocam oyun oynamayı seviyorsan seni rahatlatacak oyunlar var rahatlattığı kadar mutlu da edecek. Ben daha çok aksiyon oyunlarından yürüyeceğim Just Cause, Doom, Wolfenstein, Serios Sam. Eğer oyun oynamayı sevmem diyorsan kendine bir şeyler katmak için durumunda varsa spor salonuna yazılabilirsin vücut çalışabilirsin. O da bana gelmez dersen şarkı yapmayı deneyebilirsin. İnternette FL Studio var en bilindik program olarak. Kitap okuyabilirsin. Tavsiye edebileceğim Dedektif Kurukafa serisi var. Fazlasıyla sürükleyici bir kitap. Tarih kitapları okuyabilirsin.
Edit: Biraz geç cevap yazmış olabilirim ama cevap cevaptır gene de :D

Yeni konular

Geri
Yukarı