V Rising indirimde ancak zamlanabilir!

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

Evet belki bazılarımız artık zam haberlerini görmek istemiyoruz :) ancak bunun için üzgünüm. Elimize bazı fırsatlar, indirimler geçtiği zaman özellikle steam de o oyunun o fiyata alınması gerektiği kanısındayım yoksa istenmeyecek düzeyde zam gelebiliyor.
Tabi oyuna ihtiyaç, ilgi ve istek varsa...

Kısaca V Rising şuan steam üzerinde %20 indirim ile 25.60 tl.
Aslında ara ara indirime giren bir oyun ancak oyunun bugün ilk büyük güncellemesini aldı ki genelde erken erişimde olup ilk büyük güncellemesini alan oyunlar zamlanabiliyor. Ben de bu sebepten dolayı zamlanabileceğini öngörüyorum. Ancak indirim bittiği zaman belki zamlanmayadabilir.

Oyun genel olarak açık dünyada üs kurma, boss kesme, yapılar inşa etme ve yıkma, özel güçler ile pve ya da pvp oynama gibi bir çok güzel özellikleri var. Tek ve çok oyunculu da oynanabilir.
Kısaca Diablo oyununa çokça benzeyen tarafları var ki yerine göre eksisi artısı da olan bir oyun. Benim bu türde oyunları sevdiğim için 40+ saat oynamamda var.

LİNK: https://store.steampowered.com/app/1604030/V_Rising/

Bu oyun tek başına sıkar mı?
Ben 40 saat civarı tek oynadım. Aslında resmi bir sunucuya girmiştim. Orada bir şekilde arkadaş bulabiliyorsunuz.
Örneğin zor bir bossu keserken sizde o konumdaysanız bossu kesenlere birlikte savaşıyorsunuz. Sonra zaten mesajlaşarak diğer boslar içinde birlikte hareket edebilirsiniz.
Ben tek başıma bazi boslar kesmekte zorlanmıştım, yabancı biriyle tanışmıştım onunla baya oynadık.

Ben biraz oynadım fakat alışamadım. Güzele benziyor ama alışmak gerekiyor.
Eğer türe ilgin yoksa sıkabilir ancak ben oyun ilk çıktığı gün 5 6 saat oynamıştım.

Arkadaşlarla çok daha eğlenceli ama tek başınada oynanabilir dolu bir serverda oynarsanız, ama sıkılma ihtimaliniz yüksek yine de.

Ben biraz oynadım fakat alışamadım. Güzele benziyor ama alışmak gerekiyor.

Ben 40 saat civarı tek oynadım. Aslında resmi bir sunucuya girmiştim. Orada bir şekilde arkadaş bulabiliyorsunuz.
Örneğin zor bir bossu keserken sizde o konumdaysanız bossu kesenlere birlikte savaşıyorsunuz. Sonra zaten mesajlaşarak diğer boslar içinde birlikte hareket edebilirsiniz.
Ben tek başıma bazi boslar kesmekte zorlanmıştım, yabancı biriyle tanışmıştım onunla baya oynadık.

Eğer türe ilgin yoksa sıkabilir ancak ben oyun ilk çıktığı gün 5 6 saat oynamıştım.
Teşekkür ederim pek benlik değilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı