VAC ban kalkar mı?

TheNoblesT.R

Hectopat
Eski Steam hesabım çalınmıştı bende Steam destek ile konuşup hesabı geri almıştım. Ama 1 hafta sonra falan VAC ban yedi ben oyunda hile açmamıştım bir iki gün önce aklıma geldi ve hesaba bakım tam 753 gün olmuş. Ben bunu Steam destek ekibine söylesem haksız yere VAC ban yediğimi banın kalkma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabın çalındığını kanıtlarsanız Steam IP'den belki bulur ve kaldırır. Ama bunu yapacağını düşünmüyorum o yüzden kaldırılmaz.

Haksız yere VAC yediğiniz taktirde zaten araştırıp kaldırıyorlar. 753 gündür kalkmıyorsa kalıcıdır. VAC Ban zaten bildiğim kadarıyla haksız yenmediği sürece kaldırılmıyor. Steam hesabınızı çalan kullanıcı hile açsın açmasın fark etmez.

Eski Steam hesabım çalınmıştı bende Steam destek ile konuşup hesabı geri almıştım. Ama 1 hafta sonra falan VAC ban yedi ben oyunda hile açmamıştım bir iki gün önce aklıma geldi ve hesaba bakım tam 753 gün olmuş. Ben bunu Steam destek ekibine söylesem haksız yere VAC ban yediğimi banın kalkma ihtimali var mı?

%99,9 ihtimalle kalkmaz.

Steam hesabım çalınmıştı, geri aldığımda PUBG'den ban yemişti hesap. Steam ve PUBG'ye ticket atarak açtırdım banı.

1643302370920.png

Yeni konular

Geri
Yukarı