VAC banlı hesabın bakiyesindeki para nasıl değerlendirilir?

Hocam tam hatırlamıyorum ama VAC hakkında bilgi al gibi bir sekme vardı oraya yazdım WAV yedikten 1200 gün sonra yazdım ilgilendiler.
1200 gün mü ? Neden o kadar beklediniz yazmak için hocam ?
Bu arada tam olarak ne yazdınız, eğer mesajınızda Vac ban kelimesi geçerse incelemiyorlar, çünkü Vac ban'ı insanlar değil sistem veriyor otomatikmen, o yüzden incelemeye gerek duymuyorlar. Benim profilde oyun yasaklaması yazıyor(oyun yasaklaması overwatch tarafından yani insanlar tarafından veriliyor) ama oyuna girdiğimde Vac (anti cheat) yazıyor ekranın üst kısmında kırmızı şeritte, yani banımın ne olduğunu bilmiyorum hocam. Kalkıp kalkmayacağı da meçhul.

1200 gün mü? Neden o kadar beklediniz yazmak için hocam?
Bu arada tam olarak ne yazdınız, eğer mesajınızda VAC ban kelimesi geçerse incelemiyorlar, çünkü VAC Ban'ı insanlar değil sistem veriyor otomatikman, o yüzden incelemeye gerek duymuyorlar. Benim profilde oyun yasaklaması yazıyor(oyun yasaklaması Overwatch tarafından yani insanlar tarafından veriliyor) ama oyuna girdiğimde VAC (anti cheat) yazıyor ekranın üst kısmında kırmızı şeritte, yani banımın ne olduğunu bilmiyorum hocam. Kalkıp kalkmayacağı da meçhul.

Hocam işte... Açtığım Steam hesabını... Tarihinde VAC ban yedi hesabımın tekrar incelenmesini ve kanıtlarını bir de benim incelememi istiyorum.

Hocam işte... Açtığım Steam hesabını... Tarihinde VAC ban yedi hesabımın tekrar incelenmesini ve kanıtlarını bir de benim incelememi istiyorum.
Anladım hocam, adınıza sevindim
Bende bugün attım ticket, inşallah incelerler ve açarlar benimkini de

Hocam bir de, siz ingilizcemi yazdınız mesajınızı ?

Son düzenleme:
Hayır hocam anadilimde yazdım.
Hocam ben Overwatch'dan yemiştim.
Bende Overwatch yemişim, hatta oyuna tikladigim zaman steamde, hesabı inceleyip öyle atmışlar banı, benim gibi her rekabetçi oyununda sonuncu olan birine overwatch ban atmışlar hocam düşünebiliyor musunuz, neyse hocam sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı