VAC ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiçbir zaman LGS konularında bulunmadım dostum. Yalan söyleyeceksen temizinden söyle. Ben şimdi çifte keleş rankta mevlana açmaya gidiyorum görüşürüz. Sizi sinirlendiriyorum sadece.
Ders notlarının düşük olduğuna yemin ederim. Oyunda bile hile açarak kolaya kaçıyorsun. Büyüyünce senden hiçbir şey olmayacak. Gaspçı veya daha da yüz kızartıcı bir suçlu olacaksın. Ailen senden utanacak. :) Umarım değişirsin.

Ders notlarının düşük olduğuna yemin ederim. Oyunda bile hile açarak kolaya kaçıyorsun. Büyüyünce senden hiçbir şey olmayacak. Gaspçı veya daha da yüz kızartıcı bir suçlu olacaksın. Ailen senden utanacak. :) umarım değişirsin.

Yazık kafana. Şu an Lise'de geçen seneki ortalamam 85. Adana'nın en iyi liselerinden birinde okuyorum. Spor yapıyorum ve bir sürü hobim var. Senin gibi zamanımın yarısını forumda geçirmiyorum. Hatta hayatıma daha çok zaman ayırabilmek için forumu bile bırakmayı düşünmüştüm.

Yazık kafana. Şu an Lise'de geçen seneki ortalamam 85. Adana'nın en iyi liselerinden birinde okuyorum. Spor yapıyorum ve bir sürü hobim var. Senin gibi zamanımın yarısını forumda geçirmiyorum. Hatta hayatıma daha çok zaman ayırabilmek için forumu bile bırakmayı düşünmüştüm.
Umarım öylesindir. Analizde çok iyiyimdir. Bir sürü hileci gördüm hepsi de bahsettiğim gibi. Bence senin de onlardan bir farkın yoktur.

Hileyi en az bir kere kullanmışsındır.
"Hile, herhangi bir çıkar veya avantaj elde etmek için gerçekleştirilen, adil veya dürüstçe olmayan davranış." diye tanımlanıyor.
Örneğin sen GTA 5'te hız hilesi açıyorsan bende CS:GO'da mevlana açıyorum. Hepimiz kendi çıkarları için işi kısaltıyoruz.

Bu arada örnek verdim hemen "GTA oynamıyom ki" diye konuyu kirletme.

Atatürk'ü sevip hile kullanmayı yan yana getirmen bile hata.

Hileyi oyunlarda hiç kullanmadım. 5-7 yıldır Steam hesabım var. CS:GO'da da eskiden 2 keleştim o zamanlar sizin gibi hileciler yoktu 2017nde(çok yoktu) hile kullanımı artmaya başladı. Siz burada genel bir tanım yapıyorsunuz.

Profilinizi atar mısınız? Merak ettim.

Atmış arkadaş zaten. Bu arada raporlasanız bile elinizde video yok. Bu konuyu kanıt diye atmazsınız umarım :D
Geçmiş maçlar inceleniyor, profil linkini atacak cesarete siz sahipmisiniz peki?
Hocam siz CS:GO hileleri başkanı falan mısınız? Niye ölümüne savunuyorsunuz hile kullanımını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı