VAC ban yer miyim?

Misal, wallhack kullanirsın ve anlaşılmasın diye bilerek ölürsün ya da tepeye oynamazsın ama rank kasar ve maçın kaybedilmemesini sağlarsın.

Kendilerini bile inandırıyorlar hile kullanmadıklarına seni mi inandıramayacaklar.
CS oynamaya devam edersen zamanla anlarsın boşuna VAC ban atılmadığını.
Bilgisayarında hile yoksa VAC yemezsin. Olmadık infolar alıp adamlara prefire çıkmadıysan OW ban riski de yok.

Yok ya bende sorun olacağını sanmıyorumda, bizim gırgır şamatanın bozulmasından korkuyorum.

Öncelikle ban yeme şansın var ama bu banın VAC ban olacağını düşünmek biraz zor. VAC sistemi report mantığı ile çalışmaz. Yani oyun kurallarınnı ihlal etmen senin hesabını banlatabilir ama bu VAC banı yediğin anlamına gelmez. Eğer birisi VAC ban yiyorsa ne kadar inkar ederse etsin bilgisayarında oyuna müdahale eden 3.parti bir yazılım vardır. Hatta CS:GO'da hile kullanan çoğu arkadaş Valorant'dan da banlanır ki bu yüzden çoğu hile programı açılmadan önce Vanguard'ı sildirir/kapatır. burada şans gibi bir kavram yok. Eğer hileyi 10 saniye bile kullandıysan muhtemelen ban yiyeceksin. Bu arkadaşların ban yedikten sonra tekrar hesap açıp tekrar ban yerlerse en yakın zamanda en azından CS:GO üzerinden arkadaşlığını kesmeni öneririm.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. İlk öncelikle bundan 3 ay önce RAT yedim. RAT Steam'deki yan hesabımı caldı ve yan hesabımdaki hesabımda hile açıp ban yedirmişler (VAC ban ). Sıkıntı VAC ban yemesi degil VAC ban yiyen hesabımın telefon numarası main hesabımda kayıtlıydı. Şu an 60 gün oldu VAC ban yemedim. İleride yer miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı