VAC ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam siz CS:GO hileleri başkanı falan mısınız? Niye ölümüne savunuyorsunuz hile kullanımını.

Hayır değilim, fakat burada arkadaş yardım isterken ve pişman olmuşken ve bu olay yıllar önce gerçekleşmişken arkadaşa hakaret, saçma sapan mesajlar, yardım etmeme gibi olaylar yapıyorsunuz. Bu arkadaşa tek ben yardım ettim bu konuda.

Bir de gelmiş diyor ki forumu bırakacağım zaman bulamadığından. Önce bir hilecileri savunmayı bıraksın, fark edecek o da ne kadar zamandan kâr edeceğini.
Yazdığım mesaja bak. Hileyi savunuyor değilim arkadaşa yardım etmeyip mesaj kastığınıza kızdım. Arkadaş yardım istiyor sizin yazdığınız mesajlara bak. Duyarınızı başka yerde kasın ve arkadaşa sadece yardım edin. İyi günler dilerim konuyu daha fazla uzatmayalım lütfen.

Hayır değilim, fakat burada arkadaş yardım isterken ve pişman olmuşken ve bu olay yıllar önce gerçekleşmişken arkadaşa hakaret, saçma sapan mesajlar, yardım etmeme gibi olaylar yapıyorsunuz. Bu arkadaşa tek ben yardım ettim bu konuda.
Teşekkür ediyorum fakat hile kullanmak doğru değildir umarım en yakın zamanda sizde hile kullanmayı bırakırsınız. Ben pişmanım zaten kullandığıma.

Teşekkür ediyorum fakat hile kullanmak doğru değildir umarım en yakın zamanda sizde hile kullanmayı bırakırsınız.

Kaç aydır kullanmıyorum zaten. Yarın yeni bilgisayar alınca kullanmayı bırakacağım çünkü main hesaptan login yapacağım. Şu an mouse elimde olmadığı için CS:GO giremiyorum bile.

Raporladım ben, kapanır birazdan.

Saçma bir tartışma dönüyor zaten, gerek yok. İsteyen hile kullanır, isteyen kullanmaz. Ben de etik bulmuyorum ama tartışmak için bir bahane değil bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı