Vakıfbank'tan Papara'ya EFT Yapma

300

Hectopat
Dün Papara'ya kayıt oldum fakat EFT yapmak için banka hesabımızın olması gerekiyormuş benim banka hesabım yok ve 18 yaş altındayım nasıl EFT yapabiliriz?

Son düzenleme:
EFT değil havale yapmak gerekiyor. 18 yaş altı için de öğrenci hesabı açtırabilirsiniz. Ha yok bunlarla hiç uğraşmak istemiyorum diyorsanız Papara Card'a başvurun. Kart gelince herhangi bir ATM'den ayda 5 kere ya da toplamda 500 TL olacak şekilde ücretsiz yatırma ya da çekme işlemi yapabilirsiniz.

5 kere veya 500 TL üzerine ücret yansıyor.

Dün Papara'ya kayıt oldum fakat EFT yapmak için banka hesabımızın olması gerekiyormuş benim banka hesabım yok ve 18 yaş altındayım nasıl EFT yapabiliriz?

Papara Black kart iste sonra git herhangi bir ATM'den paranı yatır eğer banka hesabın yoksa.

Papara hesabınıza EFT/Havale yapılacaksa yalnızca kendi banka hesabınızdan yapabiliyorsunuz. Banka hesabının sahibine Papara açtırıp önce o Papara hesabına, ardından o Papara hesabından sizinkine göndermesini sağlayabilirsiniz.
...Papara Card'a başvurun. Kart gelince herhangi bir ATM'den ayda 5 kere ya da toplamda 500 TL olacak şekilde ücretsiz yatırma ya da çekme işlemi yapabilirsiniz.

5 kere veya 500 TL üzerine ücret yansıyor.
Kartsız işlemler üzerinden sınırsızca ücretsiz yatırma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca hesaba para yatırmak için kart çıkarmaya da gerek yok.
Papara Black kart iste sonra git herhangi bir ATM'den paranı yatır eğer banka hesabın yoksa.
Para yatırmak için kart çıkarmaya gerek yok.

Papara hesabınıza EFT/Havale yapılacaksa yalnızca kendi banka hesabınızdan yapabiliyorsunuz. Banka hesabının sahibine Papara açtırıp önce o Papara hesabına, ardından o Papara hesabından sizinkine göndermesini sağlayabilirsiniz.

Kartsız işlemler üzerinden sınırsızca ücretsiz yatırma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca hesaba para yatırmak için kart çıkarmaya da gerek yok.

Para yatırmak için kart çıkarmaya gerek yok.

Kart zaten bedava çıkarsa ne olacak? Çıkarması daha iyi hem temassız ödemeside var istediği yerde rahatça harcar.

Kart zaten bedava çıkarsa ne olacak? Çıkarması daha iyi hem temassız ödemeside var istediği yerde rahatça harcar.
Çıkarsın veya çıkarmasın demedim. Para yükleyebilmesi kart çıkarmasından bağımsız bir olay. Eksik bilgi veriyorsunuz, kişiyi yanlış yönlendiriyorsunuz.
Ücretsiz yapabileceği bir alternatifi varken neden komisyon ödesin?

Kart söylemiştim zaten Black Card uzun sürecek gibi gelmesi.

1 haftada gelmezse ara eğer ulaşamazsan şikayet var a yaz 1-2 gün içinde yolluyorlar ben öyle yaptım neredeyse 15 gün bekledim baktım ses yok Şikayetvar'a yazdım geri aradılar 2 günde geldi kartım. En iyi Black kart vallahi ben yüklüyorum istediğim kadar sonra markete,restorant a harcıyorum temassız ödemeside var.

1 haftada gelmezse ara eğer ulaşamazsan şikayet var a yaz 1-2 gün içinde yolluyorlar ben öyle yaptım neredeyse 15 gün bekledim baktım ses yok Şikayetvar'a yazdım geri aradılar 2 günde geldi kartım. En iyi Black kart vallahi ben yüklüyorum istediğim kadar sonra markete,restorant a harcıyorum temassız ödemeside var.
Ya şimdi biz haftaya çarşamba veya cumartesi bir yere gideceğiz ve kalacağız ben bu adres güncelleme kısmına Amasya yazsam kaç günde gelir?

Geri
Yukarı