Valhalla neden kırılamadı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen o oynadığın oyunlar için adamlar sabah akşam durmadan çalışıyor. Sen ise gelip ''bin cibimi bikirim'' diyorsun. Adamlar sabah akşam çalışmasa sen ah oynarsın o korsan indirdiğin oyunları. Saygılı ol biraz haysiyetsiz.
Öyle bir anlatıyorsun ki sanırsın adamlar 1+1 evlerinde yapıyorlar bu oyunu. Bütçesi düşük bağımsız şirketlerden bahsetmiyorum, her oyunu p2w olan her sene aynı oyunu cilalayıp önümüze seren para delisi EA gibi şirketlerden bahsediyorum.

Ubisoft'un belki de yüzlerce oyunu kırıldı ama iflas etmedi. (Korsana destek değil.)

İflas etmese bile adamların emeği var.

Öyle bir anlatıyorsun ki sanırsın adamlar 1+1 evlerinde yapıyorlar bu oyunu. Bütçesi düşük bağımsız şirketlerden bahsetmiyorum, her oyunu P2W olan her sene aynı oyunu cilalayıp önümüze seren para delisi EA gibi şirketlerden bahsediyorum.

Hangi şirket olursa olsun insanlar çalışıyor.

Ben kendi cebime bakarım beni hiç ilgilendirmiyor.
Umarım bu zihniyetten çıkarsın. Oyunları korsan oynayıp oynamaman beni çok bağlamaz ama bu kafa yapısı çok zararlı. Sanırım hayatın boyunca hiçbir şeye emek vermemişsin.

Umarım bu zihniyetten çıkarsın. Oyunları korsan oynayıp oynamaman beni çok bağlamaz ama bu kafa yapısı çok zararlı. Sanırım hayatın boyunca hiçbir şeye emek vermemişsin.
Arkadaş ne dediğini kendisi bile bilmiyor. Umarım çok emek gösterdiği bir ürünü bedavaya alınır da nasıl bir his olduğunu öğrenir.

Sen o oynadığın oyunlar için adamlar sabah akşam durmadan çalışıyor. Sen ise gelip ''bin cibimi bikirim'' diyorsun. Adamlar sabah akşam çalışmasa sen ah oynarsın o korsan indirdiğin oyunları. Saygılı ol biraz haysiyetsiz.
Bu arkadaş TLauncher üzerinden korsan Minecraft oynuyor, haberiniz olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı