Valorant 1 yıl ban yasağı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düzgünce oynasaydın oyununu bir şey olmazdı. Bir de gelip sanki biz seni banlatmışız gibi posta koyuyorsun. Sinirliymiş bize patlayabilirmiş arkadaşlar üstüne gitmeyin.
Sonuna kadar haklısın. Ban yedin diye siniri neden bize patlatıyorsun? Biz mi banladık seni? Belki dün bir olay yüzünden ban yedin? Ergensiniz tamam anladık ama artistlik taslamayın burada. Patlatsanız ne olacak?

Eki Görüntüle 1291591

Arkadaşlar selamlar, gece gece tekrardan sinirim bozuldu.
Şu Valorant'ın yeni alarm-bot sistemi varmış sanırım Türkiye üzerinden denenen, bu alarm-bot sayesinde 2023'e kadar yasaklandım, Oyunda herhangi bir şekilde hile falan kullanmadım eskiden 3 ay HWID ban yemiştim o zamandan beri akıllıydım, daha yeni Battle Pass almıştım karambit için.

Öncelikle nasıl ban yediğim hakkında gram bilgim yok, tam yemek hazırlandığı sırada oyuna girmiştim ve oyun sonuna kadar AFK kalmıştım ve oyun sonu geldiğim de oynayışım biraz değişik olmuştu uykudan yeni uyanmıştım o sırada oyuna girmeden önce yemekten sonra enerjim yerine gelince güzel bir oynayış sergiledim.

Şimdi ticket açıp tam sebebini öğreneceğim, öğrendiğim de ise buraya yazacağım.
Lütfen burada hile kullanmışsın, gereksiz yere yasaklanmazsın demeyin. Cidden sinirliyim size patlarım :(
Sakin ol şampuan, ne bu sinir? Yaz Riot desteğe, öğren sebebini. Oyun içinde banlanmaya sebep olan tek şey hile değil bildiğim üzere.

@Sosyal Kullanıcısı oyunda takım arkadaşlarınla iletişimin nasıldı? Adamlarla laf dalaşına girdin mi? Rakibi besledin mi? Dini, milli ve ırki değerlere ve akla gelebilecek her türlü hassas değerlere fütursuzca küfrettin mi? Bunlardan birini yaptıysan ceza almış olabilirsin. Cevap ver de ona göre yanıtlayalım.

Eskiden ban yemişsiniz sebebi anladığım kadarı ile hile. Hilenin kalıntısı falan kalmıştır. Ayrıca bir hileci oynadığı her oyunda hile yapar başka oyunlarda hile kullandıysanız ya da kullanıyorsanız yine yersiniz. Hilelerin formları genelde aynıdır, başka bir oyunda ki hileyi vanguard rahat bir şekilde algılıyor. Kısacası 2023'de görüşürüz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı