Çözüldü Valorant 100 FPS'ten 20 FPS'e düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

XBaroas

Decapat
Daha fazla  
RAM
6 GB
60 Hz bir laptopum var ve 100-20 FPS arası alıyorum ama bir yere aniden bakınca 20 FPS'e düşmesi beni gıcık ediyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
60 Hz bir laptopum var ve 100-20 FPS arası alıyorum ama bir yere aniden bakınca 20 FPS'e düşmesi beni gıcık ediyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?

Cevap cok acık hocam yanılmıyorsam laptop islemcileri ısındıgı zaman GHz'sini düşürür ve Valorant'ta islemci tabanlı bir oyun oldugu icin haliyle FPS düşer tavsiyem termal macunları yenileyip bir güzel PC'yi temizleyin ve laptopun altına sogutma yerlestirin sorun yüksek ihtimalle kalkacaktır.
@KrisaF hocam peki kesin düzelir mi macun yenilersem aklıma takıldı bugün ama büyük ihtimalle düzelir.

Hocam bir de pumpout yapmayan macun öneriniz var mi?

Hocam pumpout yapmayan macun yerine güzel iletkenli bir macun alıp temiz ve taşmacak şekilde sıkmanızda yararlı olur ama illa pumpout yapmayan macun isterseniz bunu önerebilirim kullanıcı yorumları iyi görünüyor ve forumdan arkadaşlarda öneriyor.

Hocam pumpout yapmayan macun yerine güzel iletkenli bir macun alıp temiz ve taşmacak şekilde sıkmanızda yararlı olur ama illa pumpout yapmayan macun isterseniz bunu önerebilirim kullanıcı yorumları iyi görünüyor ve forumdan arkadaşlarda öneriyor.

Hocam ben direk normal pumpout yapmayan bir macun istedim bu işi ilk defa yapicam korkuyorum bilgisayara bisey yapacağım diye o yüzden sadece macun almayı düşünüyorum

Son düzenleme:
Hocam bunu direk işlemcinin üzerine yapistirdigimizda oluyor değil mi bu da bilgisayarın içinde eriyip gidiyor mudur?

Hocam bu tarz macunları hiç kullanmadım ama şöyle söyleyeyim hani kenarlarına akmıyor diyen bir firma duymadım hiç o yüzden diyorum normal macun daha iyi en azından kenarlara akıyor mu akmıyor mu görülebilir.

Hocam bu tarz macunları hiç kullanmadım ama şöyle söyleyeyim hani kenarlarına akmıyor diyen bir firma duymadım hiç o yüzden diyorum normal macun daha iyi en azından kenarlara akıyor mu akmıyor mu görülebilir.
Ben korkuyorum bilgisayara yanlış bisey yaparsam diye o yüzden ben sadece macun almayı planlıyorum

Sizce thermal grizzly krynoaut nasıldır hakkında bilginiz var mıdır ?

Hocam temizlemeden macun kullanmanızı önermiyorum. PC ısıyı verimli iletemez. En iyisi profesyonel birinden yardım alın.
Kurumuş macunları neyle temizlememizi önerirsiniz?

Hocam siz hangisini kullandınız laptopunuzda onu alayım çünkü bazıları oldu bazıları aktı diyor her markaya.

Hocam ben kendim almadım yakınlarda bir tanıdık vardı ondan tek kullanımlık almıstım ama yanılmıyorsam ya thermaltakeydi ya da coolermaste. Ama MX4'te kullanabilirsin.

Hocam ben kendim almadım yakınlarda bir tanıdık vardı ondan tek kullanımlık almıstım ama yanılmıyorsam ya thermaltakeydi ya da coolermaste. Ama MX4'te kullanabilirsin.

Collermaste güzel diyorlar, macunu temizlemeye gelirsek ise izopmetrik alkollü galiba onunla temizleyin diyorlar ya da 1 damla kolonya anakarta gelmeyecek şekilde.

https://www.hepsiburada.com/coolerm...LxyczwiKGAqu4wCOYGxoCJUsQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds hocam 13 eleştiri var onlardada çok katı olduğunu 1 saat sonra kurulduğunu söylüyorlar bu normal midir ? Yoksa iyi mi bazısı kıvamın sert olduğunu söylemiş bence sert olması iyi isterseniz kendiniz yorumlara bakabilirsiniz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı