Valorant 3.parti yazılım yüzünden ban yeme

WryNoF

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, önceden Valorant oynuyordum ardından sildim tekrar yüklediğimde ise FPS'imin düşük olduğunu fark edip araştırmaya koyuldum maalesef ki bir program buldum ve indirdim FPS Boost için sonra oyunu açtığımda ise direkt olarak 3.parti yazılımdan ban yedim bu programın dosyasını sildim ardından tekrar girdiğimde aynı hatayla karşılaştım. Ayrıca bu sorunu Valorant desteğine bilet olarak gönderdim fakat çözüm bulamadılar ve bilgsayarımada format atmak istemiyorum. Bunun bir çözümü var mıdır? Varsa nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler...

Çok hızlı anlatmışsınız. Sakin olun sabaha kadar burdayız.

Ticket ile gönderdikleri cevabı fotoğraf şeklinde buraya yükler misiniz? Büyük ihtimalle HWID ban yediniz. İlk kez yediyseniz 3 ay sonra başka hesaplar aracılığıyla oyunu oynayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözümü yok, ne olursa olsun her türlü yazılım ban sebebi. Ticket atarak hiçbir yere varamayacaksınız, kopyala yapıştır cevap veriyorlar çünkü.

Aşırı sıkı anti hile sistemlerinin bir kurbanı oldunuz. Tam olarak 3 ay sonra banınız kalkacak.

Çözümü yok, ne olursa olsun her türlü yazılım ban sebebi. Ticket atarak hiçbir yere varamayacaksınız, kopyala yapıştır cevap veriyorlar çünkü.

Aşırı sıkı anti hile sistemlerinin bir kurbanı oldunuz. Tam olarak 3 ay sonra banınız kalkacak.
Banım kalksa bile 10 tane hesabın 10'undanda direkt olarak ban yedim yani tekrar yerim

Hocam bilgisayara format atınca bilgisayarın IP'si değişiyordu sanırsam (emin değilim) eğer öyle ise bilgisayara format attıktan sonra yeni hesap açıp oynamaya devam edebilirsiniz.

O kadar nasıl dayandınız hocam? Keşke ilk banınızı yedikten sonra ilgili programı tespit edip silseydiniz, kullanmasaydınız.☹️ Araştırdınız mı hangi programdan dolayı ban yediğinizi?
İlgili programı sildim, anladığım kadarıyla valorantın anti hile sistemi eğer valorant dosyalarında harici birşey varsa otomatik olarak silmek üzerine çalışıyor fakat ben o programın dosyasının hangi klasörde olduğunu bilmediğim için otomatik olarak programı silsemde silmesemde banlanıyorum
Hocam bilgisayara format atınca bilgisayarın IP'si değişiyordu sanırsam (emin değilim) eğer öyle ise bilgisayara format attıktan sonra yeni hesap açıp oynamaya devam edebilirsiniz.
İşte dediğim gibi bilgisayara format atmak istemiyorum fakat yine de yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Geri
Yukarı