Valorant adam vuramıyorum

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Evet 3 4 gün öncesine kadar vurabiliyordum. Altın 2 idi rankım şimdi gümüş 3'e düştüm gümüş 3'te 15 vurabiliyorum. Zor botlarda 21 vururken şimdi 10 vuruyorum. Neden olabilir? Ne yapmam gerekiyor?

Hocam Valorant da adam vurmak çok garip bir şey. Bende hala olayı çözemedim. Garip, Çok garip, Hemde aşırı garip, Gariptende garip. Garip!

Odaklanma sorunun olabilir mi, maç esnasına aklını kurcalayan başka şeyler odaklanmanı engelleyen başka şeyler, ilginç gelebilir ama bunlar çok büyük bir etken, gününde değilsen oynama, gününde değilsen ranked girme unranked takıl, her gün antreman yap aim çalış, kafanı boşaltmayı dene maç esnasına, aimine odaklan, silaha hakim olmaya çalış.

Hocam Valorant da adam vurmak çok garip bir şey. Bende hala olayı çözemedim. Garip, Çok garip, Hemde aşırı garip, Gariptende garip. Garip!
Ben ilk başladığımda çok rahat bir şekilde vuruyordum herkesi, hala da öyle sayılabilir, sadece belirttiğim gibi günümde hissetmediğim zaman, odaklanamadığım zaman bu tarz durumlar gerçekleşiyor.

Geri
Yukarı