Valorant aim nasıl geliştirilir?

Eksikden kastığın ne hocam eksik olan şeyimi nasıl bulurum.

Hocam Logitech G710+ klavye.
90 cm masa var pek yerim yok mouse için 1200 DPI 0.546 sensim çok yavaş geliyor hocam bana uygun değil alışacağımıda sanmam.

Hocam eksikten once o sens assiri hizli tutarli bir aim olması cok zor ki zaten Pro settingsden oyucularin sensini ogrenebilirsin. Ama bunun icin alana ve buyuk bir mouse pade ihtiyacin var.

Mousepadim var büyük alanım yok TKL klavyeye geçersem olabilir.

Yani.

Hocam alan genisletmeye calısırsan bir sekilde. Durumu bilmeden yorum yapıyorum tabii ama daha rahat edersin TKL'ye gec ama zaten bence daha konforlu.

Hocam eksikten once o sens assiri hizli tutarli bir aim olması cok zor ki zaten Pro settingsden oyucularin sensini ogrenebilirsin. Ama bunun icin alana ve buyuk bir mouse pade ihtiyacin var.

Eksik olan seyi bulman mesela crosshait placament mi? Veya flicklerde over flick mi atiyorsun mesela veya trackingmi yapamiyorusun? Veya movement atarkenmi ates ediyorsun? Cokmu CTRL basiyorsun? Strafe atabiliyor musun? Genel mouse hakimiyetin nasıl? Yani o kadar cok baslık varki bazen insanin kendi eksigini bulması zor. Bir gün musait oldugun zaman DC'dan falan ekleselim sana yardım edeyim hocam istersen.

Yani.

Hocam alan genisletmeye calısırsan bir sekilde. Durumu bilmeden yorum yapıyorum tabii ama daha rahat edersin TKL'ye gec ama zaten bence daha konforlu.

Eksik olan seyi bulman mesela crosshait placament mi? Veya flicklerde over flick mi atiyorsun mesela veya trackingmi yapamiyorusun? Veya movement atarkenmi ates ediyorsun? Cokmu CTRL basiyorsun? Strafe atabiliyor musun? Genel mouse hakimiyetin nasıl? Yani o kadar cok baslık varki bazen insanin kendi eksigini bulması zor. Bir gün musait oldugun zaman DC'dan falan ekleselim sana yardım edeyim hocam istersen.

Olur hocam onu bilmemde cross placementım iyi ama bazı maplerin bazı yerlerinde bilemiyorum bazen.

İmkenkanekii dcm burada reis çok yardımcı oldun sağ ol.

Yani.

Tracking poligonda yapamıyorum aimlabs yapıyorum https://go.aimlab.gg/v1/redirects?link=aimlab://workshop?id=3179942846&source=925DE183BDEF9704&link=steam://rungameid/714010 ama oyunda iyiyim bazen biraz fazla CTRL basabiliyorum mouse hakimiyeti sayılır mı bilmem arada sırada kavrıyamıyorum elim korkuyor mu ne mouse değişeceğim küçük geliyor biraz artık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı