Valorant artık oynanır mı?

Windows 11'e geçtim oyun açılmıyor, bende bu sebeple oynamayı mecburen bıraktım sebebi ne bilmiyorum her güncellemeden sonra illaki bir hatayla karşılaşıyorum ve bu durum çok can sıkıcı.

Bir süredir oyunu oynamıyorum. Sizce nasıl? Oynanır mı oynanmaz mı? Nedenlerini belirtirseniz sevinirim.
Az vaktimiz kalıyor onda da zevk alalım kafamız dağılsın diye giriyoruz. Takım küfürbaz ve trollerle doluyor. Ondan sonra bu kadar ciddiye alma diye konuşup duruyorlar. Ciddiye almıyorsan git derecesiz,spike hucüm gir. Bende bir güzel reportluyorum. Her akşam girdiğimde rapor için teşekkürler mesajı alıyorum. Benim için bunların temizlenmesi bile yeterli.

Yeni karakter hızlı koştuğu zaman vurulmuyor. Tuhaf yani xD Bu arada İstanbul serverlarında ki Türk oyuncuların %80'i sorunlu tipler. Elmas 2-3'ler bile basit. Takım içi iletişim 0. Mikrafonu oyun içi taktik için açmıyorlar. "Bunu neden yaptın. Neden yaptın. Neden yapmadın" gibi şeyler için mikrafon açıyorlar sadece. Kısacası full toxic kaynıyor Valorant İstanbul. Yabancı sunucular nasıl bilmiyorum. Ama İstanbul'da oynayan Türk oyuncular gerçekten sinir bozucu.

Elom Elmas 2. Ben bu oyunu betanın ilk haftalarından beri oynuyorum. Çok tartışmayalım istersen.

Biz sanki dün başladık. Ani ölüm getiremeyen bir ultiye, kayabilmesi için ilk önce koşması gereken bir imza yeteneğine, bazı yerler dışında çok da güçlü olmayan bir çift perdeye sahip bir ajan neon. Bozuk falan değil Elmas 2'ciğim. Zaten elin ayağın tutuyorsa bir elmas kadar; ultisi senin için çok da sorun olmaz çünkü çoktan kafasına vurmuş olursun. Ayrıca bırak da biraz potansiyeli olsun Ulti bu sonuçta be.

Karakterin sersemletmesine lafım yok ama o yetenek ayrı güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun popüler yakın zamanda bitecegine sanmiyorum,ama şu yeni ajan NEON cidden çok saçma ultisi ve duvarı çok op hızından bahsetmiyorum bile,oyunu ben oynamiyorum sistem kaldırmiyor yakın zaman da VALORANT için pc kurmak istiyorum ama belli degil.

Geri
Yukarı