Valorant oynanır mı?

Hayır ancak 8 yaşında veletler de beklemezdim CS'den geçerken ama rankımı yükselttiğim için şu anda çocuk gelmiyor en azından çocuk gelse bile aklı başında iyi oynayan saygılı çocuklar geliyor kaliteli oyun oynuyoruz.

Çünkü CS'de Türk sunucusu yok orada sana Rus ya da İngiliz çocuklar gelir ve o çocuklar burada ki gibi terbiyesizce yetiştirilmiyorlar en azından türkler gibi çocuğu evde yalnız bırakmıyorlar.
Senin oyun anlayışın ile alakalı. Bana göre çöp kokuyor.

O senin düşüncen genelleme yapma.

Çünkü CS'de Türk sunucusu yok orada sana Rus ya da İngiliz çocuklar gelir ve o çocuklar burada ki gibi terbiyesizce yetiştirilmiyorlar en azından türkler gibi çocuğu evde yalnız bırakmıyorlar.
Kısaca Valorant denen oyun iron bronz silver elo da oynanacaksa hiç oynanmasın çünkü gelenler ya çocuk oluyor ya da troll smurf maalesef bu doğru bir bilgi ve zevk vermiyor bu.
Bir oyunun kitlesi de oynanışa etki eder özellikle rekabetçi oyunlarda.

Kısaca Valorant denen oyun iron bronz Silver elo da oynanacaksa hiç oynanmasın çünkü gelenler ya çocuk oluyor ya da troll smurf maalesef bu doğru bir bilgi ve zevk vermiyor bu.
Bir oyunun kitlesi de oynanışa etki eder özellikle rekabetçi oyunlarda.

Benim ingilizcem gayet iyi olduğundan rahatça frankurt sunucusunda oynuyorum.

Kendi düşünceni kendine sakla adam oyun güzel mi diye soruyor sen çöp gibi oyun diyorsun adam ya oyunu beğenecekse.
Ya kardeşim, bana göre çöp aynen öyle. Benim fikrim hiç bir halt değilmiş gibi "sen çöp gibi oyun diyorsun" aynen öyle, optimizasyon olarak, harita olarak genel grafik kalitesi olarak tipik bir MMOFPS oyunu. "Ya beğenmeyecekse" fikir belirtirken sana mı soracağım? Kişi oyunu oynayacaksa kendi karar verir, babam gibi sen şunu söyleyebilirsin sen bunu söyleyebilirsin böyle bir şey var mı ? :D

Hocam inanın ora da da buluyor beni küçük çocuklar kurtulamıyorum bir türlü Frankfurt da da durum aynı orası da Türk dolu hatta yabancılar bu durumdan çok şikayetçi.

Hocam siz dikkat edin lanetlenmişsiniz :)
Ya kardeşim, bana göre çöp aynen öyle. Benim fikrim hiçbir halt değilmiş gibi "sen çöp gibi oyun diyorsun" aynen öyle, optimizasyon olarak, harita olarak genel grafik kalitesi olarak tipik bir MMOFPS oyunu. "ya beğenmeyecekse" fikir belirtirken sana mı soracağım? Kişi oyunu oynayacaksa kendi karar verir, babam gibi sen şunu söyleyebilirsin sen bunu söyleyebilirsin böyle bir şey var mı? :D

Ben sana şunu söyleyebilirsin şunu söyleyemezsin demedim ana kendi fikrini kendine sakla ayrıca ben sana bana soracaksın demedim kendi fikrini kendine sakla sana göre çöp diğerlerine göre iyi sırf sen oyuna çöp dedim diye oyun çöp olmuyor onu da bil.

Kitlesi çok kötü, deminden bir ele girdim. Aptalın teki instalock attı, diğeri ona kızdı neden atıyorsun diye. İnstalock atan çocuk 10 yaşında falan, gelmiş mikrofonu ağzına sokup ana bacı küfür ediyor. N'aparsın böylelerine 😕

Geri
Yukarı