Valorant ban yemek

AliReyiz

Centipat
Valorant'a gireyim dedim. Spike hücum girdim, çıktım. Derecesiz girdim bir el. 2 rauntta hileci tespit edildi deyip oyundan attı ve oyuna giremiyorum. Ne yapmam lazım? Hiçbir şey kullanmadım, para verecek kadar da enayi değilim hileye. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Valorant Ban.PNG
    Valorant Ban.PNG
    435,2 KB · Görüntüleme: 151
Hile açmayabilirsin. Eğer çakışan bir program kullanıyorsan çakışan programlar listesinden kontrol edip ticket atabilirsin.

Hile açmayabilirsin derken hile açmadım bilgisayarımı daha bugün aldım Valorant yükleyip oyun gireyim dedim ama olay bu.
Bilet atın. Log kayıtları bir şeyler isterler ve temiz olduğunu görünce açarlar.

Nasıl bilet atabilirim.

Günahınızı almak istemem ama durduk yere ban yemezsiniz. Oyun dosyalarındaki bir dosyadan ötürü ban atılmıştır hangi dosya olduğunu sizin bilmeniz muhtemel. Hesabı geri açacaklarını düşünmüyorum yazmışlar zaten açmayacaklarını ama neden attıklarını açıklarlar bilette.

Hile açmayabilirsin derken hile açmadım bilgisayarımı daha bugün aldım Valorant yükleyip oyun gireyim dedim ama olay bu.

Nasıl bilet atabilirim.
Valorant Destek yazın arama yerine ve oradan bilet açın. Hesabı yeni açtıysanız pek takmayın yeni hesap açın boşa ban atıldığına inanıyorsanız.

Günahınızı almak istemem ama durduk yere ban yemezsiniz. Oyun dosyalarındaki bir dosyadan ötürü ban atılmıştır hangi dosya olduğunu sizin bilmeniz muhtemel. Hesabı geri açacaklarını düşünmüyorum yazmışlar zaten açmayacaklarını ama neden attıklarını açıklarlar bilette.

Bilgisayarı daha bugün aldım :( aldığım kişiden kaynaklı olabilir mi?

Geri
Yukarı