Valorant cihazım HWID ban yemiş gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 10

rahatpeek ArdaV

Femtopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Bundan 5 gün önce hesabıma girmeye çalıştığımda koskoca "hesabınız kalıcı olarak uzaklaştırıldı!" hatasıyla baş başa kaldım. Desteğe ticket atmadan önce yeni hesap oluşturmuştum. Onda sorunsuz giriliyordu (tabi daha destek mesaj yazmamıştı.). Ondan sonra desteğe bir ticket attım 3 gün içerisinde ulaştılar ve şu mesajı attılar. 3 ay ban yediğim gözüküyordu fakat ben hala oyuna girebiliyordum? Ne olduğunu anlamadım ve şu an yeni hesabımla oynamaya devam ediyorum. Sorularınız varsa açığım iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• valorantban.PNG
    valorantban.PNG
    90,3 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 gün oynayacaksınız sonra o hesaba da giremeyeceksiniz. Sınava 3 ay kaldığı için ben de bilerek ban yedim böyle girmem belki diye. 2-3 gün girdim sonra gg oldu.

2-3 gün oynayacaksınız sonra o hesaba da giremeyeceksiniz. Sınava 3 ay kaldığı için ben de bilerek ban yedim böyle girmem belki diye. 2-3 gün girdim sonra gg oldu.
6 günden beri seri rank kasıyorum dostum hiçbir şey olmadı inanılmaz gerçekten sorunu raporlayacağım 3 ay ban yerim diye korkuyorum :)

6 günden beri seri rank kasıyorum dostum hiçbir şey olmadı inanılmaz gerçekten sorunu raporlayacağım 3 ay ban yerim diye korkuyorum :)

Kanka tarihten anladım zaten onu. Her türlü banı yapıştırırlar merak etme. Valorant bağlantı sorunu ile karşılaştı diyecek giremeyeceksin. He girersen de şanslı adammışsın.

Kanka tarihten anladım zaten onu. Her türlü banı yapıştırırlar merak etme. Valorant bağlantı sorunu ile karşılaştı diyecek giremeyeceksin. He girersen de şanslı adammışsın.
Yani boşu boşuna eninde sonunda 3 ay ban yiceksin diyorsun :/ neyse o zaman ban yemeden kasmaya devam edelim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı