Valorant CS:GO'dan daha da kaliteli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Ahmet Yilmaz 42 arkadas senin 200 saat var diyorsun da. O o kadar da fazla saat degil. Millet 1000 2000 saati olan var ve e sporcu falan da değil. Sana peekleyerek çıkıyorlarsa o senin sorunun. Grafik konusunda hadi belki Valorant ama dinamik konusunda CS:GO Valorant'a tek atar. Hile ise CS:GO'nün bas belası

@Ahmet Yilmaz 42 arkadas senin 200 saat var diyorsun da. O o kadar da fazla saat degil. Millet 1000 2000 saati olan var ve e sporcu falan da değil. Sana peekleyerek çıkıyorlarsa o senin sorunun. Grafik konusunda hadi belki Valorant ama dinamik konusunda CS:GO Valorant'a tek atar. Hile ise CS:GO'nün bas belası

Bu yüzden FACEIT.

Valorant hiç oynamadım. CS'de de ilkokul zamanlarında kafelerde 1.5 vs. oynardık, onun dışında GO'yu falan çok oynamadım. Ancak şunu biliyorum ki xxxxxbaba, reisxxxx gibi nick alanların hepsi 12-13 yaşında oluyor ve kötü oynuyorlar 😂
Valorant daha çok yeni bir oyun ve dengelenmemiştir yüksek ihtimalle. Ciyuv ciyuv şeklinde renkli oyunlar yüksek yaş gruplarında uzun süreli tutmuyor. (RA2 oyuncularının RA3'ü yermesi gibi). CS çıktıktan sonra onlarca yeni online FPS oyunu gelse de CS'e bağlı çok önemli bir kitle var. Ne yazık ki yüksek ihtimalle Valorant yıllar içinde oyuncu kaybedecektir. Bunun örneklerini Overwatch'da gördük, Pubg'de gördük, Arma'da, Tarkov'da, Warface, Sudden Attack, Combat Arms gibi sayamayacağım kadar oyunda gördük. Sorduğun soru çok göreceli bir soru olmakla birlikte bana kalırsa Valorant daha kötü bir oyun. Çünkü ne yerleşmiş oyun dinamikleri, ne de köklü bir oyuncu kitlesi var. Son yıllarda yeni oyunlar çıktıktan sonra yeni birçok oyunun çıkması oyunlara bağlı oyuncu kitlelerinin sürekli yeni oyunlara kaymasına neden oluyor. Eski oyunların kitleleri ise oyunlardan ayrılmıyor. Özellikle zaman ve mekanın sıkışması, hızlı tüketim alışkanlıkları nedeniyle Valorant zaman içerisinde azalarak bitecektir.
Teknik olarak hangi oyun daha iyi şeklinde yorum yapamayacağım uzman olmadığım için.

Arkadaşlar sizce hangi oyun daha güzel?
Bence Valorant daha da kaliteli. 2 oyunda da yüksek ranklara ulaştım. Övünmek gibi olmasın ama CS'de 200 saatim var, rankım Gold Nova 3 😏. Bence gayet fazla bir süre ve rank. Valorant'ta ise Altın 2'yim. Bence CS kalitesiz bir oyun, grafikleri Valorant'tan daha kötü, çok hile var. Ses yapmasam da bana sıkarak peekliyorlar. Her maç hile geliyor ve bir de hep Toxic Ruslar geliyor. Ama Valorant'ta hep yaşıtlarım geliyor takımıma. Bir de CS e-sporu bitti, sadece Sangal e-sports kaldı Türkiye'de. Bu da demek oluyor ki dünyada CS e-sporu bitmiş demek. Ama Valorant'ta Türkiye'de bir sürü takım var, mesela Wtcn'nin kurduğu BBL var, orda bir sürü e-sporcu var ve Team Liquid'le falan kapışıyorlar 😏. Yani Valorant e-sporu daha da iyi. Sizin fikriniz ne? Bana katılıyor musunuz?
Trolse gerçektende komik değil, değilsede değil. CS oyunları FPS oyunlarının babası/atasıdır. Csgo'da momentlar daha iyidir, spray atmak daha basittir silah momentları daha iyidir. Eğer faceit girersen gayet kaliteli bir oyun oynarsın. Ve son olarak yüksek rank dediğin Nova 3 ve Gold 2 çömez rankı olarak görülüyor. High eloda yaşatmazlar. İyi akşamlar

Bak dostum sana şöyle özetleyeyim senin o dediğin gold nova 3 de yüksek bir rank değil valorantta da gold 2 yüksek bir rank değil. İkisi de ortalama bile diyemeyeceğimiz ranklar cs de her maç hile gelmiyor sen her vuruşa hile diyen bebelerdensen orasını bilemem tabi ki ancak evet cs de hile bir sorun sadece hile değil oyunun aynı kalması da bir sorun oyunu güncelleme yaparsa kusura bakma ama Valorant bırakılır ve cs ye devam edilir.

Valorant'ta Immortal elo'da dönen maçlar aşırı zevkli ve heyecanlı. Küfür yok, flame yok. Oyun çöp diyenler o kaliteyi tattıkları zaman bırakamazlar muhtemelen. Ama bu oyunun CS:GO'dan daha kötü olduğunu değiştirmiyor. CS:GO'ya başladığım ilk bir hafta bir kere bile Valorant'a girmedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı