Valorant CS:GO'nun yerini alabilecek mi?

Eğer bu ayın 18'inde iddialar doğruysa, ve CS:GO'ya Source 2 oyun motoru gelirse, Valorant doğmadan ölecektir.

İnşallah iddialar doğrudur, fizik motoru değişirse 30 FPS sabit oynamak zorunda kalsam bile yine CS:GO'ya başlarım. @AB7SS
Senin 160 FPS alan bilgisayarında 30 FPS sabit oynayamazsın korkma :D. Ben 30-80 FPS arası alıyorum inşallah FPS düşmez, ben böyle rahat oynuyorum.

Selam arkadaşlar. Çoğumuzun bildiği üzere Riot Games Valorant diye bir oyunu kapalı beta olarak çıkardı ve bu oyunun CS:GO'nun yerine geçeceği söyleniyor. Sizce Valorant CS:GO'yu alt edebilecek mi?

Arkadaşlar CS:GO ile Valorant arasında dağlar kadar fark var ve CS:GO'nun yerini asla alamıycak CS:GO unutulmıycak ne bileyim ama Valorant unutulur.

CS:GO'nun hile sorunu ücretsiz olduktan ve ücretsiz hesapları prime yapabildikten sonra muazzam şekilde artmaya başladığı için Valorant bence şu an daha iyi. Ama yerini alabilir mi? Bence almaz. Valorant daha çok çocuksu gibi, karakterlerin tasarımı, konuşmaları vs.

CS:GO'nun hile sorunu ücretsiz olduktan ve ücretsiz hesapları prime yapabildikten sonra muazzam şekilde artmaya başladığı için Valorant bence şu an daha iyi. Ama yerini alabilir mi? Bence almaz. Valorant daha çok çocuksu gibi, karakterlerin tasarımı, konuşmaları vs.
Konuyu hortlattınız biraz tarihlere bakabilir misiniz? Zaten CS Valorant'ın yerini alamaz Valorant'ta CS'nin yerini alamaz ama keşke hortlatmasaydınız.

Selam arkadaşlar. Çoğumuzun bildiği üzere Riot Games Valorant diye bir oyunu kapalı beta olarak çıkardı ve bu oyunun CS:GO'nun yerine geçeceği söyleniyor. Sizce Valorant CS:GO'yu alt edebilecek mi?
Valorant'a pazar gibi bir şey gelmezse ve skinler böyle pahalı olmaya devam ederse hayır.

Geri
Yukarı