Valorant, CS:GO'yu Bitiriyor(!)

Anlamadığınızı varsayarak cevaplıyorum. Grand Theft Auto 1, 2, 3, 4 veya Counter Strike 1.6, Source nasıl bittiyse CS:GO da bir gün bitecektir fakat bu sadece Global Offensive serisinin bitişidir. Counter Strike yeni bir seri ile piyasada eski konumunu koruyacaktır.

Mesajımda onu kast etmiştim keşke anlasaydınız.

Daha çok izleniyor diye kendisine göre az izlenen kitleden iyi olacak diye bir gerçek yok. CS:GO kitlesinin %90'ı çöplükten oluşmaktadır. Bu şekilde kıyaslama yaparsak Valorant ezici üstünlüğü nettir.
Hocam valorant tr serverinde 10 maç atarsaniz fikrinizin degisecegine eminim.

CS:GO'nun FPS oyunlarının babası olması diğer FPS oyunları çöp yapmıyor. Oynamasını bilene gayet zevkli ve güzel bir oyun Valorant. Artık şu tartışmaları bırakın isteyen istediğini sevsin oynasın bitirsin. Twitch izlenmelerinden örnek gösterilerek de hangi oyunun daha iyi olduğu anlaşılmaz. Eğer anlaşılıyor ise buyurunuz

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-08_173845.png
    resim_2021-06-08_173845.png
    122,4 KB · Görüntüleme: 38
Hocam valorant tr serverinde 10 maç atarsaniz fikrinizin degisecegine eminim.

Türkler her yer de toxic. Ben genel olarak değerlendirme yapıyorum. CS:GO oyununda genel anlamda başta hile ve toxic var. Valorant oyunu değil, hiçbir oyun kitlesi CS:GO'nun bu konuda eline su bile dökemez.

CS:GO kitlesinin %90'ı çöplükten oluşmaktadır. Bu şekilde kıyaslama yaparsak Valorant ezici üstünlüğü nettir.
Sen ciddi misin? 12 yaşındaki çoluk çocuktan küfür yiyip emir almak hoşuna gidiyor sanırım. LoL'de olduğu gibi Valorant'ta da leş bir TR kitlesi var bunu kabullenin.

CS:GO'nun FPS oyunlarının babası olması diğer FPS oyunları çöp yapmıyor. Oynamasını bilene gayet zevkli ve güzel bir oyun Valorant. Artık şu tartışmaları bırakın isteyen istediğini sevsin oynasın bitirsin. Twitch izlenmelerinden örnek gösterilerek de hangi oyunun daha iyi olduğu anlaşılmaz. Eğer anlaşılıyor ise buyurunuz
Artık şu tartışmaları bırakın diyip 1 sene önceki konuya cevap yazmak

Yeni konular

Geri
Yukarı