CS:GO'yu çok seviyorum ama Valorant'tan vazgeçemiyorum!

Bence 8.sınıftayken kendinizi oyunlara çok kaptırmayın. Ben geçen yıl LGS'ye girdim eğer son ay çalışmasaydım hayatım berbat olurdu. Konuya dönecek olursak bende senin gibi FPS oyunları tutkunuyum her iki oyunda çeşitli sıkıntılar var ama bu birçok FPS oyununda var. Ben senin kadarken CS:GO ve Zula oynuyordum. Şu an ise Valorant oynuyorum ve çok az CS:GO dediğin sıkıntılar doğru kesinlikle ama FPS oyuncuları olarak bu sorunlara katlanmalıyız. CS:GO'daki hileye sorun bulamadım ama Valorant'ta paris veya londra sunucusuna girebilirsin.

Muhtemelen o nedenle 30 vurdunuz hocam. Yine iyi oynuyorsunuzdur FPS oyunlarına alışıksınız. Bence söylediğiniz oyunlar zorluk sıralaması olarak R6 = cs>valorant.

Daha kolaydan başlamam avantaj olmuş benim için. Daha ilk bilgisayarım alınmalı 3 ay olmadı:D.
Bence 8.sınıftayken kendinizi oyunlara çok kaptırmayın. Ben geçen yıl LGS'ye girdim eğer son ay çalışmasaydım hayatım berbat olurdu. Konuya dönecek olursak bende senin gibi FPS oyunları tutkunuyum her iki oyunda çeşitli sıkıntılar var ama bu birçok FPS oyununda var. Ben senin kadarken CS:GO ve Zula oynuyordum. Şu an ise Valorant oynuyorum ve çok az CS:GO dediğin sıkıntılar doğru kesinlikle ama FPS oyuncuları olarak bu sorunlara katlanmalıyız. CS:GO'daki hileye sorun bulamadım ama Valorant'ta paris veya londra sunucusuna girebilirsin.

Hocam arkadaşların gözünü korkutmayın. 10. sınıfım yani 2. LGS'ye girdim. Size açık açık yemin ediyorum tek bir soru çözdüysem namerdim. Tek yaptığım eşek yüküyle kitap okumaktı. Sonuç 400.

FPS oyunlarindan uzak dur ben oyle yapiyorum Metin2 falan oynuyorum ne toxic oluyorum ne bir şey zaten oyunun kitlesi 30-55 yas araligi ha olmadi Minecraft oyna ya da ascilik oyunlari da guzel ama nap et Online FPS oyunlari oynama cok toxiclik hile coluk çocuk kufurcu trolcu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı