Valorant destek ekibinin sorunu çözmemesi üzerine

firatbtw

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam, hatırlayacağınız üzere Valorant iade politikasını bir seferlik güncelledi ve 90 gün öncesine kadar kullanılmış olan bir silah kaplamasını harcanan radyanitlerle birlikte iade edeceğini söyledi ama bunun bir seferlik olduğunun altını çizdi. O gün bugündür hiçbir silah kaplamasını iade edemiyorum. Eski kaplamaların zaten iade edilmediğinin farkındayım. Bnunla birlitke ben de bu politikaya göre bir tane kullanmadığım silah kaplamasını iade etmek üzere siteye giriş yapıyorum fakat sipariş geçmişini göster dediğimde sürekli "beklenmeyen bir hata oluştu. (yasaklı kelime) tekrar deneyin" hatasıydı. Şimdi süreç şöyle ilerliyor; bilgisayara format atıyorum sorun çözülmüyor. Yeni bir Gmail hesabı açıyorum Chrome hesabımı ona aktarıyorum o hata yine geçmiyor. Çerezleri siliyorum işe yaramıyor. Farklı bilgisayarlardan farklı girişler sağlıyorum sorun yine çözülmüyor yani Valorant destek ekibinin benden ne istediyse yaptığım halde hiçbir şekilde siparişi geçmiş ekranını görüntüleyemiyorum. Neredeyse 10 defa ticket attım. Her defasında "çerezleri sil tarayıcıyı sil yeni tarayıcı ile gir" yöntemleriyle sorunumu çözmemeye çalışıyorlar ve direkt bot hesaplara müşteri memnuniyet anketi göndertiyorlar. Artık sabrım taşıyor ve her ticketta "ulan" gibi argo sözler barındıran ticket atacak hale geldim. 10 ticket boyunca bana sadece aynı yöntemleri söyleyip iade edecek bir şeyiniz yok diyor halbuki test etmek amaçlı yeni aldığım ve kullanmadığım kaplamayı bile iade edemiyorum ve bunu gördüğü halde iade edecek kaplamanız yok diyor. Çok saçma biliyorum ama ben bunları tüketici haklarına şikayet etmek istiyorum olay silah kaplamasını iade almamaları değil olay sorunu çözmemek için çabalamaları. Sürekli aynı cevapları atıp direkt bot hesaplara yönlendirmeleri. Çünkü yüz defa benden hata görselini aldılar almalarına rağmen hiçbir cevap vermeyip direkt botlara yönlendirmeleri.

beklenmeyen.png

Telefondan, internet kafeden veya arkadaşınızdan deneyebileceğiniz yer yok mu hata sizde değil sitede gibi geldi bana çünkü.

Denediğiniz her yerden ekran görüntüsü alıp öyle yazın yine de umursayacaklarını zannetmiyorum Riot'un destek ekibi göstermelik çünkü.
Destek ekibine çok detaylı şekilde anlattığım ve yaptıklarımı gösterdiğim halde adamlar umursamadan yine aynı cevapları atıp botlara yönlendiriyor. Yani evet bazı sorunlarda destek ekipleri göstermelik.

Destek ekibine çok detaylı şekilde anlattığım ve yaptıklarımı gösterdiğim halde adamlar umursamadan yine aynı cevapları atıp botlara yönlendiriyor. Yani evet bazı sorunlarda destek ekipleri göstermelik.

Askerdeyken LoL hesabımı banlamışlardı sanırım hesap çalınma gibi bir şey söz konusu olmuş tabii ben müdahale edemedim haliyle geldiğimde hesabımı banlı görünce yazdım bana haksız kazanç elde etmişsiniz dendi ben de o tarihler arasında istesem de yapamayacağımı kanıtım olduğunu isterlerse iletebileceğimi söyledim umursamadılar bile o yüzden pek desteklerine güvenmem.

Bu oyun oynanmaz. Hayatını seviyorsan devam etme.
Zaten yaklaşık bir aydır falan oynamıyorum ve gerçekten oynadığım zamanlara acıyorum. Çok rahatım.
Askerdeyken LoL hesabımı banlamışlardı sanırım hesap çalınma gibi bir şey söz konusu olmuş tabii ben müdahale edemedim haliyle geldiğimde hesabımı banlı görünce yazdım bana haksız kazanç elde etmişsiniz dendi ben de o tarihler arasında istesem de yapamayacağımı kanıtım olduğunu isterlerse iletebileceğimi söyledim umursamadılar bile o yüzden pek desteklerine güvenmem.
Destek ekibi başkasının sözüyle kişilerin hesaplarına ban atan anlamsız bir ekip. İki arkadaşım kavga ediyor biri diğerinin kullanıcı adını biliyor ve valorant destek ekibine yalan bilgiler sunarak ve bu yalanları destekleyerek çocuğun tüm Riot hesaplarını banlatıyor. İstediği zamanda bu banları açtırtabiliyor. İnanılır gibi değil. Bu banlatan arkadaşım sattığı hesabı bir yıl sonra sakladığı bilgilerle hesabını geri bile almıştı. Onun ilk başta Ticketlarına da cevap vermemişlerdi ama ısrar edip günde 5 Ticket falan atmıştı ve en sonunda ilgilenmişlerdi eğer dediğin gibiyse onları biraz darla gerçi ben darlıyorum ama yine de şansını dene.

Zaten yaklaşık bir aydır falan oynamıyorum ve gerçekten oynadığım zamanlara acıyorum. Çok rahatım.

Destek ekibi başkasının sözüyle kişilerin hesaplarına ban atan anlamsız bir ekip. İki arkadaşım kavga ediyor biri diğerinin kullanıcı adını biliyor ve Valorant destek ekibine yalan bilgiler sunarak ve bu yalanları destekleyerek çocuğun tüm Riot hesaplarını banlatıyor. İstediği zamanda bu banları açtırtabiliyor. İnanılır gibi değil. Bu banlatan arkadaşım sattığı hesabı bir yıl sonra sakladığı bilgilerle hesabını geri bile almıştı. Onun ilk başta ticketlarına da cevap vermemişlerdi ama ısrar edip günde 5 ticket falan atmıştı ve en sonunda ilgilenmişlerdi eğer dediğin gibiyse onları biraz darla gerçi ben darlıyorum ama yine de şansını dene.

Yaptıkları şey yüzünden soğudum açıkçası ileride yine aynı sorun olmayacağının da bir garantisi yok o yüzden üstelemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı