Valorant rank saçmalığı

@Ronaldonun kramponu bize de öyle takımlar geliyor. Size de rakibinize de öyle bir takım geliyor. Bunu bahane etmek yersiz. Demir rank ile oynarken takımdan bir şey beklememek lazım. İyiyseniz zamanla üste çıkarsınız. Bu rank için "takımdakiler oynamayı bilmiyor." diyen herkese de bunu söyleyebilirim.
Herkese öyle gelmiyor karşı takımda 3 kişi 30 kill alırken saçma şekilde 20 kill takımı taşıyorum ve diğer herkes 10 veya 8 kill alıyor. Ayrıca bu oyun aim istesede takım oyunundan ibaret. Takımla ne kadar iyi anlaşırsak o kadar fazla kazanıyorsun.

Ancak her hesap kurarken TC'ni gireceksin, aynı TC ile başka bir hesap açamayacaksın. Bu şekilde smurf sorunu çözülür.
Annesi, babası, anneannesi, babaannesi, dedesi, kardeşi, kuzeni, amcası, yengesi Hepsinin TC kimliklerini alıp hesap açabilir sence bu bir çözüm mü?

Demir 1 isen sadece demir 1 olanlar gelebilsin. Gidip de demir 1'e bronz 2 falan getirirsen nasıl alabilirler maçı?
Böyle bir oyuncu topluluğu yok. İlk başta sana yakın seviye oyuncuları arar ve her geçen sürede daha çabuk oyun bulabilmek için bu kıstası biraz genişletir. Demir 1 ile Silver 3 girebileceğini hesaba katarsak bu rank aralığındaki kıstas çok fazla. Kendini geliştirmeye bak. Bronze seviyesindeki oyunculara diş geçiremiyorsa zaten demirden kalman daha mantıklı olur.

İnternet kafedede 1 bilgisayarda sadece 1 hesap açılabildiği için odada sıkıntı yok
Onlar internet kafeden kendi hesaplarına nasıl girecekler onu kastetmiş arkadaş sanırım anlayamadınız. Diyelim başka biri geldi internet kafenin bir bilgisayarından kendi hesabını oluşturdu başka biri geldikten sonra kendi hesabına nasıl giriş yapacak veya yeni bir hesap oluşturacak tek hesap sınırı olduğu için?

Herkese öyle gelmiyor karşı takımda 3 kişi 30 kill alırken saçma şekilde 20 kill takımı taşıyorum ve diğer herkes 10 veya 8 kill alıyor. Ayrıca bu oyun aim istesede takım oyunundan ibaret. Takımla ne kadar iyi anlaşırsak o kadar fazla kazanıyorsun.

Güzel yalan ya cidden. Ben de demir 2'den Gold'a çıktım ve şunu söyleyebilirim: Bu olay 30 maçta bir defa olacak bir olay. Her maç olmadığına eminim. Bazen de illa millet seni taşıyordur. Düşük elodakilere tavsiyem Viper, astra, Killjoy gibi karakterleri kullanıp lineup öğrensinler. Demiri biliyorum, arkada vandalla 30 mermi atsam kimse arkasına bakmaz ne oluyor diye.

Onlar internet kafeden kendi hesaplarına nasıl girecekler onu kastetmiş arkadaş sanırım anlayamadınız. Diyelim başka biri geldi internet kafenin bir bilgisayarından kendi hesabını oluşturdu başka biri geldikten sonra kendi hesabına nasıl giriş yapacak veya yeni bir hesap oluşturacak tek hesap sınırı olduğu için?
Eğer bir pcin varsa neden İnternet kafeye gitmek istersinki?

Yeni konular

Geri
Yukarı