Valorant rank saçmalığı

İnternet kafede de 1 bilgisayarda sadece 1 hesap açılabileceği için odada sıkıntı yok.
Anlamamışsınız. İnternet kafelerin bir bilgisayarında bile en azından her gün 3 kişi oturum açıyor diyelim. Eğer bir PC'ye bir kişi mantığı olursa millet nasıl oturum açacak?

Güzel yalan ya cidden. Ben de demir 2'den Gold'a çıktım ve şunu söyleyebilirim: Bu olay 30 maçta bir defa olacak bir olay. Her maç olmadığına eminim. Bazen de illa millet seni taşıyordur. Düşük elodakilere tavsiyem Viper, astra, Killjoy gibi karakterleri kullanıp lineup öğrensinler. Demiri biliyorum, arkada vandalla 30 mermi atsam kimse arkasına bakmaz ne oluyor diye.
Sen şanslısındır. Çünkü cidden ister inan ister inanma her maçım öyle takımlarla geçiyor.

Eğer bir pcin varsa neden İnternet kafeye gitmek istersinki?
Arkadaşım kendi PC'sinde 30 FPS alıyor mesela. Sizce bu bir sebep olamaz mı? Ayrıca ara sıra arkadaşınla aynı ortamda oynamak istersin. Bunlar bile yeterli bir sebep. Ya da bilgisayarın bozulur, evde internet yoktur.. Böyle çok fazla sebep sayılır.
Ya da masaüstü ise PC'n tatile gidersin, tatilde de Valorant oynamak istersin. Olamaz mı?
Sen şanslısındır. Çünkü cidden ister inan ister inanma her maçım öyle takımlarla geçiyor.
O zaman duo girin. Demir elo kolu olan bir insanın kolayca geçebileceği bir rank. Demirden çıkamıyorsan gümüşte oyunu bırak derim. Orada görürsün smurfü.
Merak ettiğim bir konu var. Demirdeki bütün arkadaşlarıma sorsam takım yüzünden diyor. Herkes takımını taşıyorsa kötü oyuncular kimle oynuyor Allah aşkına?

Annesi, babası, anneannesi, babaannesi, dedesi, kardeşi, kuzeni, amcası, yengesi Hepsinin TC kimliklerini alıp hesap açabilir sence bu bir çözüm mü?

Böyle bir oyuncu topluluğu yok. İlk başta sana yakın seviye oyuncuları arar ve her geçen sürede daha çabuk oyun bulabilmek için bu kıstası biraz genişletir. Demir 1 ile Silver 3 girebileceğini hesaba katarsak bu rank aralığındaki kıstas çok fazla. Kendini geliştirmeye bak. Bronze seviyesindeki oyunculara diş geçiremiyorsa zaten demirden kalman daha mantıklı olur.
Kardeşi? :D

Bildiğin kardeş?
Biri sana kardeşlerini sorduğunda, 1 Küçük kardeşin ve 1 Büyük kardeşin olsa gidip, "1 Abim/Ablam ve 1Kardeşim var" demezsin.
"2 Kardeşim var" dersin.
1 Ablam 1 Kardeşim var derim gerçekten.
Eğer oyun geçmişin yoksa normal.
1Sene pubg oynadım ve gayet iyidim. Turnuvalara falan katıldım.
Sonra valo geçtim gayet iyi oynadım.
-4Gündür oyunu oynuyorum, Yeni başlamama rağmen Plat eloyum.
İyi sallamışsın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı