Çözüldü Valorant DX11 "feature level 10.0" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

adminneden

Centipat
Daha fazla  
GTA 5 bile açabilen bilgisayar Valorant'ı açamıyor bu hatayı veriyor

Çözüm
Yazılım desteğinin bir önemi yok, önemli olan donanımın desteklemesi. Asla önermiyorum directx 10.1 ile 11 emüle edebilirsiniz fakat yine de donacaktır tavsiye etmem. DXCPL ile yapılıyor evet. Olmuyorsa benim bildiğim başka çare yok.
GTA 5 Direct X 9 istiyor minimum Valorant ise 11 istiyor. Grafik kartınız nedir?

Bu hatanın herhangi bir çözümü yok. Ekran kartınız eski olduğu için oyunu açmanızın herhangi bir yolu yok.

Bu hatanın herhangi bir çözümü yok. Ekran kartınız eski olduğu için oyunu açmanızın herhangi bir yolu yok.
Abi açmanın yolu var ama oynatmıyor yani grafik kartını değiştirmek dışında bir yol yok.

GTA 5 dedigin oyun PS3 dede çalışıyor drx 10ve 11 destekliyor PC de

Drx 11 destekli oldugundan eminsen kartının driver güncelleme ve
Yükle.

GTA 5 bile açabilen bilgisayar Valorant'ı açamıyor bu hatayı veriyor

Dostum şimdi sana bir web sitesi atacağım oradaki yolu dene %90 olur.

Teknik olarak açar ama oynayamaz büyük FPS düşüşleri yaşar ve Valorant gibi bir oyunda FPS düşüşü yaşarsa dayanamaz.

Dostum aynı yolu arkadaşım yaptı 70 FPS'ten aşağı almıyor ama ekran kartının HD 6450 veyahut GT9600 olması lazım en aşşağı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…