Çözüldü Valorant DX11 "feature level 10.0" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Nasıl açabilirm illegal olarak olsa bile yani benim için goruntu kalitesi çok önemli değil sistem özellikleri sayayım i5 2.nesil 4 GB RAM Intel family 1TB hafıza.

Aga yaptım olmadı fixlemişelr galiba DXCPL'yi orada 2 yontem vermiş 2'sini de yaptım olamdı ben 20 30FPS ede razıyım zaten yt de FPS arttırıcı CFG'ler texture packler falan oluyor ama onemli olan açması.

Eki Görüntüle 1301566

Direct X normal sistem DX12 ekran bolumunde 11.1 yazıyor özelliği ise 10.1e kadar var yine de açmıyor.
Yazılım desteğinin bir önemi yok, önemli olan donanımın desteklemesi. Asla önermiyorum directx 10.1 ile 11 emüle edebilirsiniz fakat yine de donacaktır tavsiye etmem. DXCPL ile yapılıyor evet. Olmuyorsa benim bildiğim başka çare yok.
GTA 5 Direct X 9 istiyor minimum Valorant ise 11 istiyor. Grafik kartınız nedir?

Bu hatanın herhangi bir çözümü yok. Ekran kartınız eski olduğu için oyunu açmanızın herhangi bir yolu yok.
Abi açmanın yolu var ama oynatmıyor yani grafik kartını değiştirmek dışında bir yol yok.

GTA 5 dedigin oyun PS3 dede çalışıyor drx 10ve 11 destekliyor PC de

Drx 11 destekli oldugundan eminsen kartının driver güncelleme ve
Yükle.

GTA 5 bile açabilen bilgisayar Valorant'ı açamıyor bu hatayı veriyor😕

Dostum şimdi sana bir web sitesi atacağım oradaki yolu dene %90 olur.

Teknik olarak açar ama oynayamaz büyük FPS düşüşleri yaşar ve Valorant gibi bir oyunda FPS düşüşü yaşarsa dayanamaz.

Dostum aynı yolu arkadaşım yaptı 70 FPS'ten aşağı almıyor ama ekran kartının HD 6450 veyahut GT9600 olması lazım en aşşağı.

Geri
Yukarı