Çözüldü Valorant DX11 "feature level 10.0" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Nasıl açabilirm illegal olarak olsa bile yani benim için goruntu kalitesi çok önemli değil sistem özellikleri sayayım i5 2.nesil 4 GB RAM Intel family 1TB hafıza.

Aga yaptım olmadı fixlemişelr galiba DXCPL'yi orada 2 yontem vermiş 2'sini de yaptım olamdı ben 20 30FPS ede razıyım zaten yt de FPS arttırıcı CFG'ler texture packler falan oluyor ama onemli olan açması.

Eki Görüntüle 1301566

Direct X normal sistem DX12 ekran bolumunde 11.1 yazıyor özelliği ise 10.1e kadar var yine de açmıyor.
Yazılım desteğinin bir önemi yok, önemli olan donanımın desteklemesi. Asla önermiyorum directx 10.1 ile 11 emüle edebilirsiniz fakat yine de donacaktır tavsiye etmem. DXCPL ile yapılıyor evet. Olmuyorsa benim bildiğim başka çare yok.
Değerli arkadaşlar valorant DX 10 desteğini kaldırdı evet ama ekran kartının performansı iyiyse GTA V veyahut bunun gibi grafiği güç isteyen oyunları kaldıran bir ekran kartınız varsa DirectX programını kurup gereken işlemleri Valorant DX11 Feature Level 10.0 Hatası Çözümü sitenin gösterdiği kategorileri sonuçlandırırsak sorun çözülebilir.

Herşeyi yokuşa bırakmıyalım lütfen :)

Teknik olarak açar ama oynayamaz büyük FPS düşüşleri yaşar ve Valorant gibi bir oyunda FPS düşüşü yaşarsa dayanamaz.

Nasıl açabilirm illegal olarak olsa bile yani benim için goruntu kalitesi çok önemli değil sistem özellikleri sayayım i5 2.nesil 4 GB RAM Intel family 1TB hafıza.

Dostum şimdi sana bir web sitesi atacağım oradaki yolu dene %90 olur.

Dostum aynı yolu arkadaşım yaptı 70 FPS'ten aşağı almıyor ama ekran kartının HD 6450 veyahut GT9600 olması lazım en aşağı.

Aga yaptım olmadı fixlemişelr galiba DXCPL'yi orada 2 yontem vermiş 2'sini de yaptım olamdı ben 20 30FPS ede razıyım zaten yt de FPS arttırıcı CFG'ler texture packler falan oluyor ama onemli olan açması.

GTA 5 Direct X 9 istiyor minimum Valorant ise 11 istiyor. Grafik kartınız nedir?

1644523140732.png

Direct X normal sistem DX12 ekran bolumunde 11.1 yazıyor özelliği ise 10.1e kadar var yine de açmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1301566

Yazılım desteğinin bir önemi yok, önemli olan donanımın desteklemesi. Asla önermiyorum directx 10.1 ile 11 emüle edebilirsiniz fakat yine de donacaktır tavsiye etmem. DXCPL ile yapılıyor evet. Olmuyorsa benim bildiğim başka çare yok.

Çözüm

Geri
Yukarı