Valorant FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Sistemimde GTX 1050 Ti 4 GB, 16 GB 3200MHz RAM, B350M-K ve Ryzen 3 2200G var Valorant'ta 130 FPS 120 FPS alıyordum bugün 3600XT işlemci aldım bakalım ne kadar FPS artıcak , işlemci geldiğinde tekrar yazıcağım umarım 220 210 falan alırım.

Merhabalar ben sabit 130 FPS alıyordum birden 20 FPS almaya başladım ve bir türlü bu düzelmedi hala 20 FPS alıyorum bunun hakkında bilginiz var mı?

Bende de aynı sorun var bu sabah oyuna 277 MB'lık bir güncelleme geldi güncelleme gelmeden önce hiçbir sorun yoktu 100 FPS'de sabitti güncellemeden sonra fpsm 100 iken saniyede bir 2'ye düşüyor yani oynanmayacak halde çözümünü bulabildiniz mi?

Bende öyle düşünüyorum çünkü ilk çıktığı zaman orta ayarlarda 60 fps den asla düşmüyordu şimdilerde düşük ayarlarda droptan oynanmıyor.
Vallaha hala düzelmedi ben ilk çıkıtığında 100 120 arası oynuyordum ama şimdi bu aralar 60 FPS sabitledim bazen 40 falan düşüyor ve drop yiyorum optimizasyon sıkıntısı var inşallah güncellemelerle düzelticekler CS de 150 FPS alırken Valorant'ta 40 falan oluyor bazı yerlerde.
Bende de aynı sorun var hala ilk çıktığında drop olmuyordu rahat oynatıyordu bu aralar drop yiyorum ben oyun yeni çıktığı için optimizasyon sıkıntısı var CS de 150 FPS falan alıyorum.

merhaba ben en düşük grafik ayalarıyla oynardım çözünürlük 1920x1080 olmasına rağmen eskiden hep en az 100 fps ortalama 140 fps felan alıyodum sonra aylar sonra oyuna tekrar girdim bi güncelleme yaptı oyuna girdim 60 fps alıyorum ayarlar hepsi en düşükte çözünürlüğüde en kötüye aldım görüntü çok kötü oldu ama yinede 60 fps alıyorum güncelleme ile ayarlarda bişey mi değişti çünkü herşeyi en düşüğe aldım yinede oynanmıyo 50-60 fps görüntü çok kötüde
Vallaha hala düzelmedi ben ilk çıkıtığında 100 120 arası oynuyordum ama şimdi bu aralar 60 FPS sabitledim bazen 40 falan düşüyor ve drop yiyorum optimizasyon sıkıntısı var inşallah güncellemelerle düzelticekler CS de 150 FPS alırken Valorant'ta 40 falan oluyor bazı yerlerde.
Bende de aynı sorun var hala ilk çıktığında drop olmuyordu rahat oynatıyordu bu aralar drop yiyorum ben oyun yeni çıktığı için optimizasyon sıkıntısı var CS de 150 FPS falan alıyorum.
aynı sorun bendede var csgo 150 fps valoran 50 fps :(

Yeni konular

Geri
Yukarı