Valorant gibi oyunlarda Türkiye sunucuları neden toksik?

Valorant gibi oyunlarda Türkiye sunucuları neden toksik? Küfürler havada uçuşuyor. Sürekli hakaretler var. En son kendimi savunmam için benim de toksik olmam gerekiyor. TR sunucuları rezalet cidden.

Direkt olarak oyuna girerken yaşımızı doğrulamamız gerekse çok iyi olurdu genelde yaşı küçük kardeşlerimiz küfür ve hakaret ediyor.

Yaş olarak bizim daha küçük kitlemiz oynuyor o yüzden normal. İleri yaşlara bakınca ülkede mutlu adam yok ki toksik olmayan bir iletişim kurulsun. Yabancılarda çok toxic ve tripkolik aslında. Sadece ülkece daha mutlular diye daha zor toxic oluyorlar :D

Çözümü basit aslında, toksiklik mi yapıyor mikrofon açıp şunu yapıyorsun "eğeğeğeğe" her küfür ettiğinde bunu yapıyorsun sonunda susuyor, denendi onaylandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla benim yaşım var. Biraz babalık vasfımın da olması nedeniyle toksikleri kendi yöntemlerimle bir güzel kıvama getirip yola sokuyorum genelde. Kötülük yapana iyilikle karşılık verdiğimde orada bir duraksıyor, sendeliyor. Çünkü amacı birisinin ona karşı çıkması, muhalefet olması, sataşması. Bunu alamayınca ve bu yaptıklarına rağmen bir birey olarak halen kabul gördüğünü hissettirince emin olun %80'i bir silkelenip oyunumu oynayayım, ayıp olmasın diyor. :D

Tamamen para kazanma üzerine kurulmuş Türkiye'de bu şirket bu yönde. Çünkü ufak kardeşlerimizin babalarının kredi kartını çalıp RP satın almaları daha çok hoşuna gidiyor. Edilen küfürlere bakmıyorlar. Genel olarak bizim community zaten leş her oyunda bu sadece lol veya valorant için özel bir durum değil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı