Valorant güncellemesi sonrası mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

doganBi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. İyi bayramlar öncelikle. Dün gece Valorant'a bir yama geldi ve yamadan sonra oyunu tekrar başlatmam istendi. Başlattıktan sonra oyunu tekrar açtım ancak mavi ekran verdi. Defalarca yapmama rağmen defalarca mavi ekran aldım ve "vgk.sys" hatası alıyorum mavi ekranda. Silip yeniden yükledim, Riot Vanguard'ı da silip yükledim ancak değişen bir şey olmadı. Yardım eder misiniz lütfen?

Sistem özellikleri.
-8 GB RAM.
-Intel Core Q6600 2.4 GHz.
-64 Bit.
-GeForce GT 730 ekran kartı var.

Minidump.rar.

IMG_20210513_081724.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
He, çok teşekkür ederim😊. Yeni güncelleme ne zaman gelir acaba sizce?
Çok süreceğini sanmıyorum, dediğim gibi şu an çok fazla mavi ekran alınıyor ve bunun acil düzeltilmesi gerekiyor. :)

Güncelleme sonrası son durumu bana bildirmeyi unutmayın. Riot bir şeyleri yine eline yüzüne bulaştıracak gibi duruyor. :D

Çok süreceğini sanmıyorum, dediğim gibi şu an çok fazla mavi ekran alınıyor ve bunun acil düzeltilmesi gerekiyor. :)

Güncelleme sonrası son durumu bana bildirmeyi unutmayın. Riot bir şeyleri yine eline yüzüne bulaştıracak gibi duruyor. :D
Tamamdır teşekkür ediyor iyi günler diliyorum 😊

Aynı sorun bende de var. Yeni güncelleme geldikten sonra giriş yapmaya çalıştığım zaman- KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED (vkg.sys) - hata alıyorum. Bilgisayarımda bir sorun olduğunu düşünerek format attım. Tekrar Windows 8.1 Pro güncelleştirmelerin hepsini yaptım, yaklaşık 2 GB kadar ne yaptıysam olmadı. Maalesef güncelleştirmeyi bekleyeceğiz...

Merhaba. İyi bayramlar öncelikle. Dün gece Valorant'a bir yama geldi ve yamadan sonra oyunu tekrar başlatmam istendi. Başlattıktan sonra oyunu tekrar açtım ancak mavi ekran verdi. Defalarca yapmama rağmen defalarca mavi ekran aldım ve "vgk.sys" hatası alıyorum mavi ekranda. Silip yeniden yükledim, Riot Vanguard'ı da silip yükledim ancak değişen bir şey olmadı. Yardım eder misiniz lütfen?

Sistem özellikleri.
-8 GB RAM.
-Intel Core Q6600 2.4 GHz.
-64 Bit.
-GeForce GT 730 ekran kartı var.

Minidump.rar.

Eki Görüntüle 1020976

Aynı sorun bende de oldu çözümü yok yeni güncelleme gelecek diyorlar ne zaman geleceği hakkında bilgi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı