Valorant güvenli hesap alma sitesi

Hesap satın almak/satmak Riot hesabı açarken imzaladığınız sözleşmeye göre yasa dışı bir eylem. Yapmayın. Yaptırtmayın. Lütfen eğer Silver'dan çıkamıyor iseniz çıkmayın. Gidip te bir Master hesap almayın sırf rankım Master demek için. Sonra biz çekiyoruz. Ha sizin durumunuzu bilmem.

İçinde skin olsun diye alacaktım Valorant'ta rank kasmıyorum.

Daha önce kullandığınız güvenilir Valorant hesap.

Hesap satın almak/satmak Riot hesabı açarken imzaladığınız sözleşmeye göre yasa dışı bir eylem. Yapmayın. Yaptırtmayın. Lütfen eğer Silver'dan çıkamıyor iseniz çıkmayın. Gidip te bir Master hesap almayın sırf rankım Master demek için. Sonra biz çekiyoruz. Ha sizin durumunuzu bilmem.

Hesap alan arkadaşlar(ben dahil) içinde skin olduğu için alıyor. Genelde hesaplar skin almaktan daha uyguna geldiği için hesap almak tercih ediliyor çünkü normal fiyatından kat ve kat daha uyguna geliyor.

İçinde skin olsun diye alacaktım Valorant'ta rank kasmıyorum.
Tamam ama yine de yasadışı. Hesabı aldınız diyelim. O satan kişinin yan hesabı ticket atar. Hesabım çalındı. Veya hesabım kontrolüm olmadan satıldı. Gibi bir şey. Ek not olarak da koyar. "Ben hesabımı istemiyorum. Hesabımın kalıcı olarak valorant ve diğer bütün Riot Games oyunlarından yasaklanmasını talep ediyorum." Ondan sonra da verdiğiniz X lira ile de kalırsınız ortada.

Ne saçmalıyorsunuz ya? Kullanıcı sözleşmesinde yasak anayasada öyle bir şey yok. GameSatış'tan alabilirsin gayet güvenli.

"Hesap alışverişi hem alıcıyı hem de satıcıyı, yani herkesi olumsuz yönde etkileyen kural dışı bir aktivitedir. Bunun sebebi epey basit: Hesap alışverişi Kullanım Koşullarına aykırıdır ve bütün topluluğumuzu tehlikeye atar. Dolayısıyla söz konusu hesaplar nihayetinde askıya alınır.

Oyunculardan gelen hesap kurtarma taleplerinde sık sık bu durumla karşılaşıyoruz. Bu vakaların neredeyse hepsi, hesap satın alan kişinin satıcı tarafından dolandırılması; alıcının karşılığını vermeden hesabı ele geçirmesi ve birinin, diğeri üzerinden haksız kazanç elde etmesi ile son buluyor. Ne yazık ki, hesap satın alanların büyük birçoğunluğu, genelde kendilerini ne tür bir riske attıklarından habersiz oluyor..."

Riot Games, tüm oyunlarında hesap alım satımını katı bir şekilde yasaklamıştır.

Geri
Yukarı