Valorant güvenli hesap alma sitesi

Herkesin hesap alım satımı yasaktır yazdığı konuda satış yapmaya çalışmak ironik. 600TL yatırdığım hesabı 300TL'ye satıyorum deyip güvenilirim demeniz daha da komik. Ne bileyim bari 600TL yatırdım 550'ye satıyorum falan de. WhatsApp'ın olması da güvenli olduğunuz anlamına gelmez. Sahte T.C. Oluşturmak çok basit ve gerçekten kimliğinizi atsanız bile emin olun kimse siz dolandırdılktan sonra o bilgilerle gidip dava açmaya uğraşmaz illegal bir iş olduğu için, bunu bildiğinizden çok rahat davranıyorsunuz zaten. Tipik bir dolandırıcı örneği.

Konuda hesap almak satmak yasak diyoruz halen satmaya çalışıyorsunuz. Ayıp.

Yav sanane kardeşim kim alıyorsa alsın keşke sizi ortak hesap satım konularında da görseydik.

Herkesin hesap alım satımı yasaktır yazdığı konuda satış yapmaya çalışmak ironik. 600TL yatırdığım hesabı 300TL'ye satıyorum deyip güvenilirim demeniz daha da komik. Ne bileyim bari 600TL yatırdım 550'ye satıyorum filan de. WhatsApp'ın olması da güvenli olduğunuz anlamına gelmez. Sahte T.C. oluşturmak çok basit ve gerçekten kimliğinizi atsanız bile emin olun kimse siz dolandırdılktan sonra o bilgilerle gidip dava açmaya uğraşmaz illegal bir iş olduğu için, bunu bildiğinizden çok rahat davranıyorsunuz zaten. Tipik bir dolandırıcı örneği.

Bu arada bu kadar hesap satışının yasak olduğunu konuştuğumuz halde, birilerinin gelip discord adresini bırakması (ki bu Technopat'ın kurallarına aykırı.) gerçekten aşırı komik geliyor. Birazcıkta güldürüyor ama içten ağlayıp dıştan gülüyorum.
Ben bir hesap satmaktayım almak isterseniz kendi hesabım.
Mike tyson#3089
Bilmem kaç sayfa sözleşme var. Sen ne ayak hala hesap satmaya çalışıyorsun yahu?

Herkesin hesap alım satımı yasaktır yazdığı konuda satış yapmaya çalışmak ironik. 600TL yatırdığım hesabı 300TL'ye satıyorum deyip güvenilirim demeniz daha da komik. Ne bileyim bari 600TL yatırdım 550'ye satıyorum filan de. WhatsApp'ın olması da güvenli olduğunuz anlamına gelmez. Sahte T.C. oluşturmak çok basit ve gerçekten kimliğinizi atsanız bile emin olun kimse siz dolandırdılktan sonra o bilgilerle gidip dava açmaya uğraşmaz illegal bir iş olduğu için, bunu bildiğinizden çok rahat davranıyorsunuz zaten. Tipik bir dolandırıcı örneği.

Dolandırıcı falan değilim ayrıca TC kimliğimdeki isim soyad ile papara hesabımda ki isim soyad + fotoğraf aynı hesabı hangi fiyata satacağıma siz karışamazsınız.

Yav sanane kardeşim kim alıyorsa alsın keşke sizi ortak hesap satım konularında da görseydik.
Kankim önüme çıkmadığı için olabilir mi? Şimdi bana konu at diyeceğim, 3 senelik 4 senelik konuları atıcaksın. Ben 3-4 sene önce olmuş bir olaya ne yapayım? Zamanı falan mı bükeyim? Zilean'mıyım ben?

Ya sana ne kardeşim kim alıyorsa alsın keşke sizi ortak hesap satım konularında da görseydik.
Peki sana ne kardeşim istediğim gibi karışırım? Galiba satıcısınız. İstediğimi yazarım bu sizi alakadar etmez burada insanlar dolandırılmasın diye uğraşıyoruz oradan boş yere uzuyorsunuz.

İtem satış Game satış veya Discord alabilirsiniz eğlencesine oynamak istiyorsanız 1.5 euro gibi fiyatlara satanlar var

Dolandırıcı falan değilim ayrıca TC kimliğimdeki isim soyad ile papara hesabımda ki isim soyad + fotoğraf aynı hesabı hangi fiyata satacağıma siz karışamazsınız.
Tamam kanka. Hesap alım satımı yaptığın için bilgisayarın HWID yerse gelipte buraya "Riot games haksız yere HWID ban attı" diye konu açma tamam mı? Eğer ticket vs. olursa bu HWID'ye kadar da gider, sadece hesabının kalıcı olarak yasaklanmasına da gider.

Peki sana ne kardeşim istediğim gibi karışırım? Galiba satıcısınız. İstediğimi yazarım bu sizi alakadar etmez burada insanlar dolandırılmasın diye uğraşıyoruz oradan boş yere uzuyorsunuz.

Ya sen benim dolandırıcı olduğumu nereden çıkarıyorsun peki evet doğru söylüyorsunuz Türkiye'de sanaldan dolandırıcılık aşırı derecede arttı son yıllarda ama bu demek olmuyor ki her önde gelen insan hırsızlık yapacak yapmayın ya.

Dolandırıcı olmayabilirsiniz, eyvallah. Ama hesap satışı yasak, bu bir gerçek. Birisi satın alacakmış gibi yapıp kolayca sizin ad soyadınızı alıp Riot'a şikayet edebilir.

Geri
Yukarı