Valorant güvenli hesap alma sitesi

Tamam kanka. Hesap alım satımı yaptığın için bilgisayarın HWID yerse gelipte buraya "Riot Games haksız yere HWID ban attı" diye konu açma tamam mı? Eğer ticket vs. olursa bu HWID'ye kadar da gider, sadece hesabının kalıcı olarak yasaklanmasına da gider.

Belli ki yaşınız küçük, pek anlamıyorsunuz bu işlerden ne olur yorum yapmayın :D

Ya sen benim dolandırıcı olduğumu nereden çıkarıyorsun, peki evet doğru söylüyorsunuz Türkiye'de sanaldan dolandırıcılık aşırı derecede arttı son yıllarda ama bu demek olmuyor ki her önde gelen insan hırsızlık yapacak yapmayın ya.
Yarı fiyatına düşürdüğünüz hesabı satarken çok aceleci davranmanız pek güvenli gelmedi, kusura bakmayın.

Ya sen benim dolandırıcı olduğumu nereden çıkarıyorsun peki evet doğru söylüyorsunuz Türkiye'de sanaldan dolandırıcılık aşırı derecede arttı son yıllarda ama bu demek olmuyor ki her önde gelen insan hırsızlık yapacak yapmayın ya.
Diyelim ki discord adresinizi verdiniz. Ben de discord kullanıcısı olarak size arkadaşlık isteği attım ve hesabının kullanıcı adını istedim. Ama şöyle bir durum var. İnternet tarayıcısında riot games'in bilet atma sekmesi açık :). Siz hesap adını söylediğinizde benim oraya bu hesap satılacak lütfen gereken işlemleri yapın yazsam 2-3 güne yasaklama alırsın.

Yarı fiyatına düşürdüğünüz hesabı satarken çok aceleci davranmanız pek güvenli gelmedi, kusura bakmayın.

Adamın yarı fiyatına satma amacı ya paraya ihtiyacı olduğundandır ya da oyundan sıkılmıştır bırakmak istiyordur, Valorant'ta piyasa böyle, siz herkese dolandırıcı derseniz ileride başınız ağrır

Diyelim ki Discord adresinizi verdiniz. Ben de Discord kullanıcısı olarak size arkadaşlık isteği attım ve hesabının kullanıcı adını istedim. Ama şöyle bir durum var. İnternet tarayıcısında Riot Games'in bilet atma sekmesi açık :). Siz hesap adını söylediğinizde benim oraya bu hesap satılacak lütfen gereken işlemleri yapın yazsam 2-3 güne yasaklama alırsın.

Hocam Riot'da sizin bunu demenizi bekliyor, cidden bayağı küçük bir arkadaşımızsınız galiba, çok ilginç mesajlar atıyorsunuz :D

Adamın yarı fiyatına satma amacı ya paraya ihtiyacı olduğundandır ya da oyundan sıkılmıştır bırakmak istiyordur, Valorant'ta piyasa böyle, siz herkese dolandırıcı derseniz ileride başınız ağrır
Dolandırıcı demedim, tipik bir dolandırıcı örneği dedim. Bu profile uyan kişilerin %99'u dolandırıcı oluyor maalesef. Kimse kimseye iftira atma hakkına sahip olamaz durduk yere zaten. Piyasa böyle dediğiniz şey ise illegal bir şey onu anlatmaya çalışıyorum başından beri.

Yeni konular

Geri
Yukarı