Valorant haksız ban

hasbahce827

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
-Öncelikle cümlemin en başında söylüyorum kesinlikle hile kullanmadım.

-Ban nedenin de 3.parti yazılımından dolayı gösteriyor. Herhangi bir 3.yazılım olsa 3 hesabımın hepsi de ban yemesi gerekiyordu fakat ana hesabım ban yemiş üstelik en az 600-700TL para yatırılmış bir hesaptı.
-Yaklaşık 1 yıldır bilgisayarımda nasıl oynuyorsam halen o şekil de devam ediyorum 1 tane bile program yüklenmedi donanım bile olsa. Neden ban yedim halen anlamıyorum gerekçesiyle Riot'a ticket attım ne cevap verecekler çok merak ediyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    22,5 KB · Görüntüleme: 634
Arkadaşlar merhaba,

-Ban nedenin de 3.parti yazılımından dolayı gösteriyor. Herhangi bir 3.yazılım olsa 3 hesabımın hepsi de ban yemesi gerekiyordu fakat ana hesabım ban yemiş üstelik en az 600-700TL para yatırılmış bir hesaptı.
-Yaklaşık 1 yıldır bilgisayarımda nasıl oynuyorsam halen o şekil de devam ediyorum 1 tane bile program yüklenmedi donanım bile olsa. Neden ban yedim halen anlamıyorum gerekçesiyle Riot'a ticket attım ne cevap verecekler çok merak ediyorum.

Eğer gerçekten hile açmadı isen bu anti-hile yazılımından kaynaklı VAC'e diyoruz ama VAC doğru ban atıyor Valorant'ın da anti hilesi iyi ama sıklıkla yanlış ban atıyorlar Riot büyük ihtimal banını kaldırır %40 ihtimal.

Açılması imkansızın ötesinde gibi bir şey. Riot kalıcı olarak banladığı hiçbir hesabı şu ana kadar açmamıştı.(LoL için söylüyorum. Ama Riot aynı Riot).

Arkadaşlar merhaba,

Maalesef kaldırma ihtimali %1 cevap bile vermediler bana immo 6K hesabım gitti haksız yere. Açıldı ama 3 gün önce 4 ay süresi doldu.

Eğer gerçekten hile açmadı isen bu anti-hile yazılımından kaynaklı VAC'e diyoruz ama VAC doğru ban atıyor Valorant'ın da anti hilesi iyi ama sıklıkla yanlış ban atıyorlar Riot büyük ihtimal banını kaldırır %40 ihtimal.
3-4 yıl sonra oyunda oyuncu kalmayacak.

Diğer hesaplarda bir sorun yok değil mi? Onlarla girip oynayabiliyorsun değil mi? Eğer öyle ise saçma Vanguard yine iş başında demek. Sen bu bilgisayarı sistemine kayıt etmiyor musun bunda hile açıldı diye? E kayıt edilen bilgisayara HWID atmıyorsun diğer hesapları oynatıyorsun. E bu arkadaşın ana hesabını suçu ne? HWID bile atsan adama kanıt sun bak bunu kullandın diye.

Bu arada eğer Riot bana 1 ay önce acılar çektiren Riot ise o hesabı açmaz. Açma olasılığı çok düşük ve sana hazır template bir cevap verecekler. Kanıt göster diyeceksin hile kullandın diyecekler. Ama ortada bir kanıt yok, sebep bile söylemiyor kan emici yaratıklar. Ban yedin yallah bizim sistemimiz kusursuz kafası ile çalışıyorlar. İki tane dolu hesap uçtu gitti öyle benim de. Ejder vandallar, asil setleri ve beta Twitch kartı olan hesabım...

Yukarıda bulunan arkadaşımızın yorumuna katılıyorum, böyle giderse 3-4 yıla zor duruma düşecekler eğer bu saçma sapan sitemi çözmezlerse. Umarım o şanslı %1'in içinde olursun ve hesabına kavuşursun...

İnternet kafede oynadınız mı?
hayır
Bilete cevap gelirse ne yazdıklarını yazar mısın?
Bende merak ettim.

Cevap verirlerse yazacağım.

Umarım dediğiniz gibi olur gerçekten içime kor oturdu moraller sıfır.
Diğer hesaplarda bir sorun yok değil mi? Onlarla girip oynayabiliyorsun değil mi? Eğer öyle ise saçma Vanguard yine iş başında demek. Sen bu bilgisayarı sistemine kayıt etmiyor musun bunda hile açıldı diye? E kayıt edilen bilgisayara HWID atmıyorsun diğer hesapları oynatıyorsun. E bu arkadaşın ana hesabını suçu ne? HWID bile atsan adama kanıt sun bak bunu kullandın diye.

Bu arada eğer Riot bana 1 ay önce acılar çektiren Riot ise o hesabı açmaz. Açma olasılığı çok düşük ve sana hazır template bir cevap verecekler. Kanıt göster diyeceksin hile kullandın diyecekler. Ama ortada bir kanıt yok, sebep bile söylemiyor kan emici yaratıklar. Ban yedin yallah bizim sistemimiz kusursuz kafası ile çalışıyorlar. İki tane dolu hesap uçtu gitti öyle benim de. Ejder vandallar, asil setleri ve beta Twitch kartı olan hesabım...

Yukarıda bulunan arkadaşımızın yorumuna katılıyorum, böyle giderse 3-4 yıla zor duruma düşecekler eğer bu saçma sapan sitemi çözmezlerse. Umarım o şanslı %1'in içinde olursun ve hesabına kavuşursun...

Diğer hesaplarıma girip sorunsuzca oynayabiliyorum. Gerçekten haksız ban yediğimi düşünüyorum %1 açılma ihtimali varsa inş o beni bulur da açılır moralim sıfır. Ben 1 yıldır bilgisayarıma NVIDIA programı bile yüklemeyen adamım 7 aydır oynuyorum hesabımla yesem şimdiye çoktan ban yemem gerekiyordu ticket attım umarım çözüme kavuşur :(
Bilete cevap gelirse ne yazdıklarını yazar mısın?
Bende merak ettim.
Böyle bir cevap aldım içim kıpırtadı bir ümitlendim inşaallah olumlu yönde sonuçlanır

Selamlaar,

İlk olarak cevabımı beklediğin için teşekkür ederim.

Yaşamış olduğun bu durum için üzgün olduğumu söylemek isterim. Hesabın hakkında gerekli incelemeleri başlattım, fakat detaylı bir inceleme yapılabilmesi adına senden biraz vakit rica ediyorum. İlgili ekiplerimize konu hakkında bilgi verdim ve bu konudaki gelişmeleri seninle birlikte ben de bekliyor olacağım.

Anlayışın için şimdiden çok teşekkürler. Görüşmek dileğiyle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı